Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért lehet az hogy egy semmi...

Miért lehet az hogy egy semmi vagyok az iskolatársaim szemében?

Figyelt kérdés
Levegőnek néznek, mintha nem is lennék, egymásnak köszöngetnek nekem szinte soha nem köszön senki, egymással jól elvannak, beszélgetnek, velem nem és én meg hiába próbáltam velük, épp hogy válaszoltak arra amit mondtam. Ha facebookon írok rájuk akkor is csak rövid válaszokat kapok, van viszont olyan is aki vissza se igazol pedig ismer. Miért csinálhatják ezt velem? 9.-es vagyok, és az osztályom nagy része már ismerte egymást szeptember előtt is, engem senki nem ismert belőle, de akkor is csak velem teszik ezt, meg a többi osztály is. Szeptember óta még senkivel nem tudtam elbeszélgetni semmiről normálisan. Ti mikor tennétek ezt valakivel?
2012. febr. 24. 18:10
 1/10 A kérdező kommentje:

Kb. minden este ezen gondolkozok mit rontok el de egyszerűen nem tudok rájönni. Nem tettem én rosszat senkivel még, lehet amikor beszélgetnek csoportosan valami témáról amihez semmit nem tudok hozzászólni mert nem érdekel, akkor nem megyek oda, de kettesben miért nem beszélgethetek velük?

15/F

2012. febr. 24. 18:15
 2/10 A kérdező kommentje:
Mintha már ránézésre leírnának, elítélnének.
2012. febr. 24. 18:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Van olyan az iskolában, akivel szintén nem barátkozik senki? Ha van, akkor válaszd őt, őket! :) Egy barát mellett biztosan megjön a kedved és megnő az önbecsülésed, ráadásul te magad is baráttá válhatsz. A többiekkel légy továbbra is rendes, és ha ez után sem akarnak veled semmilyen kapcsolatot, akkor rá se ránts, barátkozz továbbra is a magányosokkal.
2012. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nincs olyan
2012. febr. 24. 18:38
 5/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam olyanokkal is beszélgetni már akiken úgy láttam nincs olyan sok haverjuk meg ilyesmi, de olyanok se nagyon érdeklődtek irántam. Bezzeg másokkal meg 1-2 nap alatt összehaverkodnak.
2012. febr. 24. 18:47
 6/10 anonim ***** válasza:

Lécci ne ved zokon de komolyan.Hogy tanulsz?Hogy nézel ki,Mennyire vagy nyitott?

Nem lehet hogy ezek egyike a baj?

Bár tom gyakran van hogy nem, én is kilencedikes vok először velem se álltak nagyon szóba pedig a kérdések mindegyikére kedvező választ tok adni de még se.Levegő voltam tuccat lányok pedig iszonyú népszerűek voltak. Kiborultam majd össze szedtem magam kerestem a társaságukat beszélgetem ismerkedtem még ha sokan nem is fogadták jól. De bejött :) mostanra ott vok hogy mindenkivel eltok beszélgetni hosszabb időn keresztül és barátnőim barátaim vannak:)

2012. febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ja és:

15/L

2012. febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sokat nem beszélek, de inkább közösen nem kettesben szeretek beszélgetni az emberekkel (legalábbis szeretnék). És van egy kis születési rendellenesség az arcomon, az orrom kicsit ronda, meg kéne egy fogszabályzó is, de ez lehet ok hogy esetleg undorodjanak tőlem az emberek? és amúgy nem tanulok túl jól és rosszul se, 3-4-es vagyok.
2012. febr. 24. 20:27
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom nem látlak:)

Internet hátránya:)

2012. febr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szegény.. :S Nagyon egyedül lehetsz. Ismerem az érzést.. Én még csak nyolcadikos vagyok és visszahúzódó vagyok.. Van egy két barátnőm ,de nem az igaziak ,mert nem tudok megnyílni előttük.


Szerintem az a bajuk veled,hogy nem vagy elég menő. Tudod menő= úú de jó pasi vagyok és ezt mindenki látja , fuhh de jó vagyok porig aláztam 100 embert egy nap alatt.. Esetleg zavarja őket,hogy nem vagy túl beszédes. Nem veled van a baj,hanem velük. Próbálj rákérdezni,hogy mégis mi bajuk van veled..


14/L

2012. febr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!