Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 3szinesboru sraccal elek...

3szinesboru sraccal elek egyutt kulfoldon, hogy mondhatnam meg a szuleimnek?

Figyelt kérdés
Egyetemre jarok (lany vagyok), szuleim annyi penzt kuldenek amennyit tudnak, de angliaban eleg draga minden, ees nem tudok egy egesz lakast fizetni, ezert osszekoltoztem 3fekete sraccal. Szuleim azthiszik egyedul lakom, es jovoheten meglatogatnak. Apukam rasszista is. Mit lehet ebben a helyzetben csinalni?
2012. márc. 5. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond el nekik azt, amit itt nekünk. Vagy ha esetleg van barátnőd, akkor kérd meg, hogy hagy vidd oda őket. Bár ezt nem tartom jó ötletnek.
2012. márc. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben az esetben tök mindegy hogy fekete vagy fehér, már azon ki fognak akadni, hogy ők úgy tudják egyedül laksz,erre kiderül, hogy három pasival. Erre már csak hab lesz a tortán apukádnál az hogy feketék.

Ha a szüleid csak egy napra mennek kérd meg a srácokat,hogy ne menjenek haza, ha ott is alszanak anyudék,akkor szerintem kénytelen leszel elmondani,de számíts rá, hogy esetleg köv. hónapban nem kapsz pénzt. De eddig miért nem mondtad el legalább azt, hogy vannak lakótársaid?

2012. márc. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azert nem mondtam nekik,mert annyira aggodnak ertem, meg azthiszik 800fontbol lehet egyedul lakni es kozlekedesre es etelre is eleg. 800fontert meg azert otthon kemenyen meg kell dolgozni. Tenyleg nemv tudom mit mondjak nekik, nem akarok hazudni, de azt se hogy mergesek legyenek ram.
2012. márc. 5. 18:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Előre mondd meg nekik. És készülj fel, hogy miket fognak a fejedhez vágni. És a kérdésekre is:

- miért nem szóltál nekik?

- miért férfiakkal laksz együtt? Csak ez az egy kiadó szoba van ebben a városban?

Na meg a "meg sem érdemled, hogy ilyen lehetőséget kaptál".


Maradj nyugodt, és legyél nagyon bűnbánó!


És mellesleg: többet ne hazudj neki.....

2012. márc. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mennyi időre jönnek ki? Ha csak pár napra, akkor esetleg megoldhatnád azt, hogy arra a pár napra kiszedsz egy másik albérletet és eljátszod, hogy mindvégig ott laktál. Ha csak egy délutánra, akkor beszéld le a szitut a lakótársakkal.


Legközelebb meg annyira verd át csak a szüleid, aminek a látszatát ilyen helyzetben is tartani tudd.

2012. márc. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Egyetemista vagy, semmi közük hozzá. Ha nem tetszik nekik, keressenek egy jobb szállást, vagy küldjenek több pénzt. Gondolom náluk sem az a másik alternatíva, hogy akkor hagyd ott az egyetemet és költözz haza..


Én is egyetemista vagyok, és kapok is valamennyi pénzt otthonról, de sosem hagynám, hogy a szüleim beleszóljanak az én dolgomba. Nagyon könnyű más életébe beledumálni. Ez még nekem is megy. :)

2012. márc. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!