Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy mondjam el a szuleimnek,...

Hogy mondjam el a szuleimnek, h rocker akarok lenni?

Figyelt kérdés
Regota hallgatok rockot es most mar rocker akarok lenni de nem tudom h mondjam el a szuleimnek .
2012. jan. 16. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

és ha nem engedik meg akkor nem leszel rocker? :D

te jó ég............

2012. jan. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
dearanyooos:))
2012. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
bébi, ilyen hozzá állással, nem hiszem, hogy jó ötlet! Láttál már akár egy igazi rockert is? Mert ők bizony nem olyanok, hogy "az akarok lenni" vagy "hogy mondjam el a szüleimnek". Ők érzik, és ők emiatt az életérzés miatt öltöznek úgy ahogy. Nem azért mert hoppá! az akarok lenni.
2012. jan. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
2012. jan. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
XDXDXDXDXD
2012. jan. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
édesem,ez nem így működik :D ha már régóta hallgatsz rockot akkor már régen rocker vagy,csak nem látszik rajtad,nem öltözöl úgy,szóval rosszul fogalmaztál,te azt nem mered elmondani a szüleidnek,hogy rockeresen akarsz öltözködni ezután...ugye?nem kell nekik elmondani,csak egyszerűen kezdj el úgy kinézni,ahogy szeretnél,de próbálj meg nem majmolni senkit,legyen saját stílusod...+ stb :) megkérdezhetem,h hány éves vagy? :)
2012. jan. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Jóóóó kérdés :DDDDDDDDDDDDDDD

nagyon nagy xDDDDD

Az a baj ez manapság úgy néz ki így megy :D


Nálam az volt a vicces amikor kérdezgették anno, h mért nem megyek már fodrászhoz....én meg mindig azt mondtam, h majd :DD

2012. jan. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

XD ez vicces

Nekem egyszercsak észrevették, hogy nem hordok már színes cuccokat és egyre több a szegecses kiegészítőm, majd megkaptam a bakszim tőlük:D

A vásárlások során keress olyan doggokat amelyek hozzád illenek ill. a stílushoz amit képviselni szeretnél (amennyiben az a rock :P)

2012. jan. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

felreertitek

annak erzem magam de a szuleimmel nem konnyu szoval ha kiallok elejuk rocker cuccban ... a zenet is utaljak a stilust is es nem akarok vitat abbol van eleg

2012. jan. 17. 17:27
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem vállald fel, aztán ennyi.

Különben a rockeségnek is vannak válfajai. Vannak azok a rockerek, akik undorító cuccokba járnak, ápolatlanok, büdösek, és... húh. De szerencsére vannak normálisak is, akik azért nem ilyen züllött alakok, ápoltak, csak éppen rock zenét hallgatnak, és tetőtől talpig feketék:)

De ezzel nekem nincs problémám. De ha egy idősebb korosztály meghallja a "rocker" szót, egyből az első kategória ugrik be nekik.


Ha te szeretnél úgy öltözni/olyan zenét hallgatni, tedd azt.

2012. jan. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!