Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15 evesen azt hiszem terhes...

15 evesen azt hiszem terhes vagyok, de a szuleimnek semmi kepp sem akarom elmondani. Hogyan vetethetnem el? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 10:31
 1/8 Stella90 ***** válasza:
70%
ha már ilyen ügyes voltál 15 évesen, illene tudnod a módját...ha van 30-40 rongyod, akkor valami olcsóbb helyen elvetetheted...de egyszerűbb lenne, ha a 15 évesek nem kefélnek még orrba-szájba...
2011. nov. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Stella90 ***** válasza:
100%
vagy esetleg nem hallottál olyanokról, mint (előszöris) óvszer, vagy ha már mindenképpen megtörtént a baj, akkor esemény utáni tabletta, az 72 óráig még hat...utána már csak az abortusz a nyerő...előbb mindenképpen keress fel egy nőgyógyászt. ő majd mindent elmond. de hogyha úgy nézne rád, mint egy véres rongyra, és úgy is kezelne, ne lepődj meg. a terhes tinikkel mindig így bánnak...
2011. nov. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 zkriszti3 ***** válasza:
25%
Nőgyógyásznál jelentkezz minél hamarabb.Rengeteg veszélye van az abortusznak.Sok nőnek nem lehet később gyereke.Nem tartom jó ötletnek!Örökbe adást inkább el tudnék képzelni.
2011. nov. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen még be se állt a menses. Nyomás a nődokihoz. Majd ő megmondja az vagy vagy sem. 15 évesen nem vetetheted el! Kell szülő is hozzá!... Legközelebb huzz gumit ha már szexelsz!
2011. nov. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
lehet, hogy gonosz vagyok, de én annyira nem tudom sajnálni az ilyeneket...magad alatt vágtad a fát, oldd meg magad!
2011. nov. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 attila58ful HD válasza:
0%
hat 14 vagyok de mar nem vagyok szuz szoval ne szekaljatok mar jol teted egyszer elunk(bocsi a hejtelen irasert)
2012. jún. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, inkább gyakoroltad volna a helyesírást, ahelyett, h 14 évesen széttetted a lábaidat!
2012. jún. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%

'15 évesen még be se állt a menses. Nyomás a nődokihoz. Majd ő megmondja az vagy vagy sem. 15 évesen nem vetetheted el! Kell szülő is hozzá!... Legközelebb huzz gumit ha már szexelsz!' aki ezt írta: nem vagyok túl tapasztalt de mintha hibás lenne a mondat


egyébként szégyen kategória, be szo ptad ezt kis kur va

2013. febr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!