Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van olyan ingyen letölthető...

Van olyan ingyen letölthető hanganyag ami elmondja a szorzótáblát? Hogy könnyebben tanulja meg a gyerek? Van egyáltalán ilyen?

Figyelt kérdés
nem flegma beszólásokat meg kioktatásokat kénék hanem egy oldalt címet ahol ezt letudnám tölteni!aki beszeretne szólni az inkább ne is írjon!én tudom hogy szeretném könnyebbé tenni a tanulást a gyereknek!!!!!
2010. jan. 14. 21:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok ilyenről. Szerintem mond fel egy magnószalagra, lehet még olyat kapni. Ha meg bonyolultabbat akarsz van hangrögzítő szoftver és mikrofon a szg-hez.
2010. jan. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Legegyszerűbb ha te felmondod,egy mikrofon,vagy vmi hangrögzítő és kész.
2010. jan. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszönöm azért a segítséget!:-))
2010. jan. 14. 22:39
 4/13 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem nincs ezen mit lehurrogni.Én is úgy tanultam a szorzótáblát,mint egy versikét.És úgy is maradt meg.
2010. jan. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Na jó!csak vannak olyan rendes emberkék akik "mindent tudnak" és szeretnek beszólogatni nem azért írtam hogy megbántsak mindenkit!:-)
2010. jan. 15. 13:33
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Tök ingyen van, és minden este hallgatható. Anyunak hívják. Esténként 5-6 alkalommal elszavalod neki. Ez szerintem a legjobb módszer, és a leghatásosabb is.
2010. jan. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

sztem meg nem így kell tanítani. hanem végig a sort:

6, 12, 18, 24, stb... így számomra értelmesebbnek tűnik. de ki tudja... és akkor kérdezni, hogy mi a 4. (4x6) stb...

2010. jan. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ilyen oldalról nem tudok:)

De pl. diktafonra felmondod és azt hallgatja le a gyerek:)

2010. jan. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ilyenről én sem tudok, de léteznek felolvasó programok. Ezeknek csak be kell gépelni a szöveget (esetedben bemásolod valahonnan a szorzótáblát), és felolvassa annyiszor, ahányszor csak elindítod. Ez esetleg olyasmi lehet, mint amire gondolsz.
2010. jan. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
a www.varazsbetu.hu oldalon találtam egy szorzótáblás memoriajátékot, amivel talán tudsz segíteni a gyerekednek. A szorzótábla tanulását rímelő mondókával segíti. A lányomnak nagyon tetszett...
2010. jan. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!