Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mivel töltitek a...

Kamaszok, mivel töltitek a napotokat szombaton?

Figyelt kérdés
Olyan kamaszok írjanak inkább akiknek nem nagyon mennek bulikba, mert kíváncsi vagyok az olyanok mint én, mit csinálnak szombaton.
2012. márc. 10. 12:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én általában csak pihenek otthon. Tévézek, filmezek, olvasgatok, gépezek. Mondjuk most, hogy itt a jó idő szeretek kimenni sétálni is ha van kivel :-) Télen vagy rossz idő esetén jobban szeretek bent lenni. Nem túl izgalmas :D 17/L
2012. márc. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Most pl. itthon punnyadok -.- De álltalában Sétálok vagy sütizek a barátaimmal,vagy netán egyedül pl: biciklizek,sétálok...Télen:Balcsin kori,vagy műjégpályán,nyáron pedig értelemszerüen irány a strand :D
2012. márc. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem 14/L
2012. márc. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Kockulás (péntek du-mostig folyamatosan) aztán most meek motorozni...:DD (Bár sztem nem vagyok olyan mint te, de nem járok bulikba.)
2012. márc. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
eszek,alszok,gépezek,macskázok. esetleg ha nagyon unatkozok, rendet rakok a szobámban, meg takarítgatok. ha megjön az ihlek akkor kreatívkodok is. semmi extra. most hogy itt a jó idő, szivesen kimennék, de nincs kivel, egyedül meg nem szeretek általában az utcán lenni...:/
2012. márc. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
gépezek,beszélgettek a barátaimmal, tv-zek...átmegyek a barátaimhoz (hála az égnek a legjobb barátom közel lakik) filmet nézek, olvasok valami jó könyvet, elmegyek biciklizni közben szétnézek... kb. ennyi :D
2012. márc. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én azért tanulni is szoktam. :) De egyébként zongorázok, gépezek és sétálok. :)
2012. márc. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Mikor mit. :)

Rendet rakok, kitakarítok a szobámban, tanulok, pihenek, zenét hallgatok, filmet nézek, gépezek, de szívesen segítek a konyhában is és tornázni is szeretek.

16/L

2012. márc. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Vmikor zenét hallgatok, valamikor lemegyek pl. a játszóra, meg gépezek, és a többi.
2012. márc. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%

Recskázok.


14/F

2012. márc. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!