Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 18 éves lányotok hajnali...

18 éves lányotok hajnali 4-kor megy haza szombaton. Ti is mérgesek lennétek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 15:43
1 2 3
 1/30 krisztivan ***** válasza:
93%
Ez most komoly?18 éves,mmiért lennék mérges?!
2011. dec. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
92%
örülj neki hogy hazament, és egy darabban...
2011. dec. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, nekem még kisebb a lányom, de úgy gondolom, hogy ha a megbeszélt időpontban jön haza tinédzser korában, nem leszek rá mérges, akkor sem, ha az hajnal 4 vagy 5 óra. De ha pl. azt mondja, hogy 10-re jön, és nem telefonál, és nem is tudom elérni és úgy jön hajnal 4 -kor, akkor igencsak morcos lennék.
2011. dec. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
69%
Ha azt mondja hogy másnap reggel jön akkor nem lennék rá mérges. Igaz már 18 elmúlt és nem te vagy érte a felelős ha baja esik és már az ő dolga, de ha még tanuló akkor igen is figyelni kell rá.
2011. dec. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
mivel ,mar 18 eves onallo...azert tanacsokkal el lathatod,ha akarja ugysem fogadja meg,tudom a lanytesomrol,elo pelda,de ne legyel merges,csak ha valami komoly baja tortenik,de olyankor mar nem erdemes mergesnek lenni,mindenki tanul a hibajabol,aki tanul...van aki nem...
2011. dec. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
70%
Nem. De hogy jött haza? Részegen, vagy hogy? Mondjuk én akkor se lennék rá mérges. De én még 18 se vagyok :D.
2011. dec. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 zkriszti3 ***** válasza:

Ha ez mellett jó a kapcsolatotok, nem részeg vagy más,nem lennék mérges. Bár mi mindig megbeszéljük mikor jön haza ,vagy kinél alszik ( barátnő ). Ha valamiért késik megcsörgeti a telefonom, ne aggódjak, nem bántják.

Ebben a kórban kell a felelősség vállalás az ő részéről is.

2011. dec. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
30%

nem értem tinik miért írogatnak egy olyan kérdésre ami nem is nekik szól,mégis honnan tudnák,hogy kell gyereket nevelni,ők is azok..

kérdező ha megbeszéltetek egy időpontot,de ő nem jött akkorra haza, akkor mérges lennék,ha részegen jön haza akkor is,attól még hogy nagykorú,még a gyereked,veled él,te tartod el,és felelősséggel tartozol érte, a tiniknek meg,attól hogy valaki 18 éves lett még nem csinálhat azt amit akar,azért vannak szabályok 18 évesen is

2011. dec. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Azt mondta 3ig haza ér ,de nem volt részeg.
2011. dec. 4. 17:34
 10/30 anonim ***** válasza:
34%

16:59es vagyok,ebben az esetben morcos lennék,és mondanám hogy máskor vagy legyen pontos vagy szóljon,hogy később jön,


persze pontozzatok csak le ha jól esik akkor is igazam volt

2011. dec. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!