Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Összevesztem a...

Mit tegyek? Összevesztem a semmin az egyik legjobb barátnőmmel.

Figyelt kérdés

Ő 17 éves, én meg 16.

Én lelkileg nagyon labilis vagyok, ezért sokszor van rossz kedvem.

A héten mentünk az iskolában, aztán szóba került a hétvége; kérdeztem, hogy miért, te mit csináltál hétvégén? Erre rosszkedvűen visszaválaszolta, hogy sokmindent....

Éreztem rajta, hogy nincs jó kedvében, meg látszott is, ezért hagytam.

Utána "kerültem" őt, másokkal beszélgettem. Testnevelésünk volt, felmentünk az öltözőbe. Ott egy másik barátnőnk szólt hozzám, erre megszólal a legjobb barátnőm, hogy: hagyjad, most meg van ránk sértődve. Mondtam, hogy nem vagyok. Utána meg szóba került a parfüm, hogy ki hova fújja, stb., és én mondtam, hogy a hajam végére is szoktam. Erre furán mondja, hogy a hajadra? Meg, hogy azt a fül mögé szokták. Mondom igen, a hajamra, szerintem van értelme. Erre mondta, hogy szerinte meg fölösleges, de mind1. De ilyen teljesen furán. Utána meg megkérdeztem, hogy most vele mi van, és mondta, hogy nincs jó kedve. nnantól kedzve kerültem, és most össze vagyunk veszve. Én is hibás vagyok belátom, nagy részben. A barátnőnk(a közös) azzal nyaggat, hogy menjek oda én. A legjobb barátnőnk sose kezdeményez, nagyon makacs, eddigi összeveszéseinknél mindig nekem kellett kezdeményezni, sose jött magától. Vagy ha a helyzet úgy adta, akkor "közösen" békültünk, de Ő sose megy senkihez se békülni, nnyira büszke, és mondta nekem, hogy ez ellen nem tud tenni.

Én meg lelkileg nagyon rosszul vagyok, és most szeretném, ha megtanulna odajönni, de nem fog....mit csináljak?:( Így ér véget egy barátság?


2012. márc. 15. 22:25
 1/1 anonim válasza:
Ha tényleg a legjobb barátnőd akkor ne hagyd, hogy el mennyen. Komolyan, ilyen hülyeségen vesztettek össze? Ez csak egy próba a barátságotokba. Nem fogja megtanulni, hogy kezdeményezzen, legyél te okosabb békülj ki vele.
2012. márc. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!