Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Unalmas és magányos lettem,...

Unalmas és magányos lettem, mit csináljak, mi van velem?

Figyelt kérdés

Az osztályomban senkivel se vagyok igazán jóba, sulin kívül senkivel se találkozok, senki se jönoda hozzám. Régen nem ilyen voltam, az emberek kedveltek, keresett ember voltam, most meg mintha nem is léteznék. Egy legjobb barátnőm van, tegnap találkoztunk is, gondoltam na vele legalább jó lesz, de vele se tudtam miről beszélni egyszerűen nincs mondanivalóm az embereknek. Pedig ez foglalkoztat a leginkább, hogy népszerűség, közkedveltség.

14L


2012. márc. 16. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Keresd meg a régi embereket:)
2012. márc. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
légy érdeklődő figyelj a többiekre,ha te odafigyelsz rájuk akkor megérzik a szeretetet és újra nyitni fognak:)
2012. márc. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tök ugyan ez van velem a suliban a lányok bírnak de ha én nem megyek oda hozzájuk az életbe rám se néznének én más vagyok mint ők, én is alig találom a hangot a legjobb barátnőmmel nem tom mit csináljak...

15/L

2012. márc. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

..és hiába próbálunk kitörni ebből az egészből,mert teljesen nem fog sikerülni.Csak kicsit.Valahogy ilyen szerepbe kerültünk az élet színpadán.Mi nem naív és primitív emberek vagyunk.Tudunk gondolkodni és mikor tapasztaltabbak leszünk,akkor lesz mondanivalónk a világnak.Nekem van olyan,amit elszeretnék mondani..de nincs kinek és nincs miért..de megvan,hogy mit és hogyan!Van,amit megszeretnék osztani a világgal.Van mondanivalóm úgy érzem.

16/L

2012. márc. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!