Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most mégis mit csináljak?...

Most mégis mit csináljak? Valaki segítene? Elég bonyolult számomra:S

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és lány.Bele szerettem egy srácba aki már nem egyszer próbálkozott nálam.A múltkor meg is csókolt de mondtam neki,hogy nem ez nekünk nemfog menni.Aztán teltek a hetek de rájöttem,hogy szeretem.A bibi itt az,hogy se anyukámék se testvéremék se senki a családba nem csípi.Sőt..Tehát félek ha összejövök vele valami rossz fog történni..Eltiltani semmiféle képen nem fognak dehogyis...Hanem mit gondolnak rólam majd..:S de én SZERETEM és nem tehetek róla:/
2012. márc. 18. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
magadnak választasz fiút vagy a családodnak?
2012. márc. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szereted igazán csak elhitetted magaddal. De ha összeakarsz vele jönni akkor tényleg jöjj össze vele, ha így leszel boldog a családod meg szeret úgyhogy el fogják fogadni.
2012. márc. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na várj... hajt rád a srác, megcsókol, de te azt mondod neki, hogy nem fog menni. Aztán pár héttel később mégis? Szerintem nem a srácot szereted (szerelem? ugyanmár!), csak jó lenne kavarni valakivel és ő volt kéznél, ráadásul tuti nem bukta,mert bejössz neki. Feleslegesen bonyolítod a saját életed. Végül is ez a korszak erről szól. Jöjjetek össze, borítsd ki a családod, bánd meg. ÚGy is ezt fogod tenni, akkor meg miért itt ülsz?
2012. márc. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó, Húú, ez egy kicsit felrázott
2012. márc. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!