Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengedjem a lányomnak?

Megengedjem a lányomnak?

Figyelt kérdés

A lányom nyáron lesz 16 éves. Nagyon szeretne a sötétbarna hajába kék tincseket. Pár hete egy 20 éves lánynak be volt festve kékre a frufruja. Hát a lányom tátott szájjal csodálta. És elég sokat beszél arról itthon, hogy mennyire tetszik neki a kék haj.

Szeretne a hajába póthajat tetetni ami kék színű. Szerintetek megengedjem neki? Nem lesz túl extrém?

Gimnáziumba jár , félek, hogy szólnának érte. Azért csak 15 éves még.


2012. márc. 23. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Èn szünetbe, vagy nyáron mikor nincs iskola megengedném neki.

Elmondanám hogy iskolába ahogy majd az életben is vannak helyek ahova rendes kinézet kell, így ott nem, de mivel sötétbarna a haja talán kisebb póthajjal elöször megpróbálhatná a tavaszi szünetben, majd iskolára vissza nyerné a haja szinét.

2012. márc. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Kb. 5 perc alatt leszedhető a póthaj, nyugodtan engedd meg.
2012. márc. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogy vége a sulinak, oké, egész nyáron hordhatná.
2012. márc. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron nyugodtan engedd meg. Nekem két gyerekem van, fiú és lány. Hogy azok miket csináltak magukkal, nem is most, még a 80-as évek végén, 90-es évek elején. Mivel szabad volt, nem is érdekelte őket egy-egy külső sokáig. Akkoriban lehetett kapni olyan hajszínezőt, amit ki lehetett mosni, most nincs olyan?
2012. márc. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De, láttam már olyan hajszínezőt. De nem tudom, hogy a sötétbarna haját, hogy fogná be. Szőkíteni meg nem szeretné.
2012. márc. 23. 20:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

volt tegnap egy ugyan ilyen kérdés, hogy mi lenne ha barna hajára kék hajszinezőt ken.. te lennél az?

egyébként, NEM FOGNÁ BE. inkább zöldes lenne, ha nem szőkítenek alá..

2012. márc. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne engednéd meg a póthajat? Azt akármikor le lehet szedni... Nekem is volt kék az egész hajam 15-16 évesen.
2012. márc. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megengedhető szerintem.Nekem annak idején 14 évesen engedték a szőke melírt.Ez normális.

16/L

2012. márc. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!