Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit vegyek ajándékba a 13...

Mit vegyek ajándékba a 13 éves keresztlányomnak konfirmációra? Teljesen tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

2012. márc. 24. 02:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi érdekli, mivel szeret foglalkozni? Milyen összegben? Már se kislány, se felnőtt, nem olyan nehéz választani....Általánosságban könyvutalvány, ruhautalvány, kreatív kellékek, kiegészítők, pl: sálak, fülbevaló, parfüm,közös mozizás, vagy valamilyen közös élmény, pl: utazás, kirándulás, esetleg digitális fényképezőgép. Valamelyik bejön, ilyesmire gondoltál?
2012. márc. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én egy éve konfirmáltam. egy régen áhított fényképezőt kaptam :) de barátnőm pl. telefont kapott. ezek jó ajándékok lehetnek. .:)
2012. márc. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ékszer vagy óra,ha szereti,ezek maradandó dolgok,amikről később majd el tudja mondani hogy én ezt kaptam konfirmálásomkor.:)
2012. márc. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

én előáldozásomra (5 évvel ezelőtt volt talán) egy MP4-et kaptam a keresztanyámtól, amilyet szerettem volna. :)


Amúgy van valami hobbyja? Ahhoz kaphatna valami felszerelést vagy egy tábor, nyaralás, könyv, ruhák, telefon, valami elektronikai dolog (Apple Shuffle, Ipod stb)


Van hobbyja? vagy ami érdekli / szívesen csinál?

2012. márc. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Írta hogy nincsen sok pénze...majd pont ipodra lesz? szerintem egy könyv, szép fényképalbum, vagy ha szeret naplót írni, akkor valamilyen különleges kinézetű napló jó ajándék lenne. Ezeknek az elejébe írhatsz valamilyen szép idézetet, vagy egy szép közös emléket felidézhetnél, aztán a naplóba/albumba folytathatná az emlékgyűjtést :)

(lehet kicsit sok így egy 13 évesenek, de én is ilyet kaptam 14. szülinapomra, és nagyon örültem neki, bár én sem vagyok az az érzelgős fajta :D)

2012. márc. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bocsi, nemide (:
2012. márc. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen lány értékelne pl. alaplapot, processort? (100-1 igen)
2012. márc. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!