Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vettem a keresztlányomnak 1...

Vettem a keresztlányomnak 1 kiscsizmát, de kicsi lett. Mit tudok vele csinálni? Ha visszaviszem a tescoba, kicserélik nekem?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megvan a blokk és nincs használva (max felpróbálva) és 3 napon belül vagy (ebben nem vagyok biztos, lehet, hogy később is) akkor visszaveszik.
2012. febr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Jó lenne tudni pontosan,hogy hány napon belül veszik vissza,mert mostanában esélyem sincs tescoba menni. Kb 30 km buszozás,aztán gyaloglás az egész városon át... Ilyen időbe inkább nem vállalkoznék rá. :(
2012. febr. 6. 20:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Közben utánanéztem és már nincs törvényben sajna a 3 napos visszavásárlási kötelezettség :( Viszont az áruházak mégis vissza szokták venni a vásárlók elégedettsége miatt, ha nem használt.

Szóval semmi képen nem kell a tescoba rohanni, mert ha visszaveszik akkor ezt megteszik a hétvégén is. remélem sikerrel jársz (általában kedvező tapasztalatokat olvastam ezzel kapcsolatban)

2012. febr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Blokk ellenében, és ha 3 napon belül vagy, akkor kötelesek minden indok nélkül kicserélni vagy visszafizetni. Ha hibás, akkor később is, blokk (és csomagolás ,ha van) kell.

De nekem cseréltek már ki tescoban cipőt más méretre 2 hét elteltével, blokk és minden nélkül. Eddig bármit vittem vissza, nagyon korrektül kezelték, szóval egy próbát mindenképp megér!

2012. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,meg fogom próbálni...
2012. febr. 6. 20:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen vidd vissza amint tudod, és mond el szépe, kulturáltan a problémádat. Ha Te normálisan állsz hozzájuk, Ők is így fognak.

Mi novemberben, fizetéskor megvettünk a gyerekek karácsonyi ajándékait. Erre anyósék ugyanazt a Lego készletet vették meg neki Télapóra. És mivel azt ugye már megkapta és nem volt meg róla blokk, így a miénket kellett visszavinni. 1 hónap után, origin, blokk ellenében. A vevőszolálatis csajszi mondta, hogy nem kéne kicserélnie, de Ő szívesen kicseréli.

2012. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!