Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexuális barátom öngyilkos lett, nem sikerült neki hamarabb értek haza a szülei, és tőlem kérdik mi is történhetett, hogy mondjam el nekik?

Figyelt kérdés

Múlt hét szombat este haverom bevett egy rakat gyógyszert, de megtalálták a szülei. Kimosták a gyomrát, úgy nézz ki túléli. és engem meg az ismerőseit kérdezgetik mi lehet az ok. Se búcsú levelet se mást nem hagyott én és még egy másik barátnője tudjuk az okát, próbáltuk is lebeszélni, azt hittük sikerült kiverni a fejéből ezt a hülyeséget.

Egyáltalán el mondjuk?

23 L


2010. nov. 29. 12:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán tudják a szülei, hogy homoszexuális?
2010. nov. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Mondjátok el! Joguk van tudni, hogy a gyerekük miért akar meghalni! Végülis az ő gyerekük! Talán a srácnak is könnyebb lenne, ha a szülők megértenék a problémáját! Beszéljetek a szülőkkel, és akár mi is az, kérjétek, hogy legyenek belátóak!CSak ér annyit nekik a gyerekük élete!
2010. nov. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem tudják, és mi meg a legjobb barátnői vagyunk, ezért gondolják hogy mi biztos tudjuk mi is lehetett az ok.
2010. nov. 29. 12:29
 4/22 anonim ***** válasza:
82%

3x olvastam el a kérdést mire felfogtam, hogy még él XD

a homoszexuális barátod nem lett öngyilkos, hanem sikertelen öngyilkossági kísérletet követett el. a kettő nem ugyan az.

amúgy mond el a szüleinek. joguk van tudni. de csakis a szülőknek mond el.

2010. nov. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
5%
amputálni kell a péniszét
2010. nov. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Igen, hála az égnek még él, de nincs magánál, addig viszont nem akarok mondani semmit amíg nem beszéltem vele, mert ő soha nem akarta nekik elmondani, anyuka nagyon konzervatív, az apja meg benne van ebben a gárda dologban.
2010. nov. 29. 12:41
 7/22 anonim ***** válasza:
7%
Akkor kár volt azt a sok drága gyógyszert elpazarolni, jóérzésű gárdista úgyis agyonveri a kölkét ha kiderül róla, hogy egy retkes búza...
2010. nov. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
1%

Van eladó kötelem, olcsón adom ha érdekli.

Egyébként ha valaki öngyilkos akar lenni az nem gyógyszert vesz be.

2010. nov. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
8%

a kis búzacsíra csak próbálkozott.

ha valaki komolyan gondolja, akkor nem egy marék algopyrint vesz be.


vannak sokkal elegánsabb öngyilkossági formák is.

egyébként meg az ő dolga, hogy mit csinál az életével.

2010. nov. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%

Nehogy elmondd a szüleinek! Ez a ő dolga és az ő döntése. Az oké, hogy segítesz neki abban hogy ő hogy mondja el a szüleinek. De ha te csinálod meg helyette egy az egyben több kárt csinálsz mit hasznot...

17 meleg F

2010. nov. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!