Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a szituról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a szituról? A barátom apja, utál azért mert nem értek a horgászathoz, nem tudok hozzászólni, ha beszél róla. Ezért jónak látják a szülők hogy szakítsunk, de én nem akarok, mert szeretem a barátom. Mit tegyek

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg ezt a barátoddal, az lesz a legjobb.Amúgy nagyon hülye szülei vannak ha tényleg így gondolják.
2010. dec. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

itt egyértelműen kijelenthető, hogy az apja egy gyökér, ne foglalkozz vele

vannak ilyen emberek, nem kell komolyan venni, ne hagyd egy pillanatig sem, hogy rossz érzést keltsen benned a más hülyesége

2010. dec. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne hagyd magad! Az apja eléggé földhözragadt lehet. Sehol sincs előíva hogy egy nőnek értenie kell a horgászathoz. És ne feledd, te a barátod barátnője vagy, nem az apjáé!


Elsősorban a barátodnak akarj megfelelni! Ha az apa ilyen, akkor nem tehetsz sok mindent. Legyél továbbra is normális és tisztelettudó, egy idő után úgyis elfogad.

De a fő figyelmet a barátodra fordítsd :)

2010. dec. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 acel ***** válasza:

Tök igazatok van!!! Én mondjuk nagyon sokat horgászok, csak azt tudom tanácsolni hogy az após is kibékíthető! : közöld vele hogy kimész velük mert érdekel (tuti hogy nem de az mindegy) az hogy nem tudsz hozzászólni nem fog változni, de ha csak olvasni vagy napozni mész ki az már kb olyan mintha érdekelne. Arról meg már lehet beszélni hogy te kint voltál csak ennyire érdekel.

Az ürge pedig tuti hogy gyökér!

2010. dec. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Menj el velük horgászni. Közben lepippantod az apóst, meg a barátodat is. Hidd el, utána már kedvelni fognak.
2010. dec. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tanulj meg horgászni! Nem is ismerek olyan likat aki értene a horgászathoz! Ez olyan mintha én azért akarnám a lányom szakítását mert a fiúja nem tud kötni... Ez az após egy agyrém!
2010. dec. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megállapodtam , a barátom apjával, hogy tavasszal elkísérem őket horgászni így valamennyire sikerült lecsendesíteni, no meg vettem neki egy orsót karácsonyra :)
2010. dec. 21. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!