Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, hogy jobb legyen...

Mit tegyek, hogy jobb legyen a 14 éves lányomnak? Mit tanácsoljak neki?

Figyelt kérdés
A lányom 14 éves , van egy fiú aki nagyon tetszik neki. A lányom 8.os a fiú aki tetszik neki 10.es. Nagyon tetszenek egymásnak.. Volt egy sulibuli ahol elvileg csókolóztak és tipi tapi is volt .. A fiú 18 éves folyamatosan közeledik felè,de a lányom nem mer .. ahogy hazajövök az iskolàból csak erről beszél .. a fiú azt akarja , hogy aludjon nála a lányom .. Megengedjen nekik ? Ti mit javasoltok ?
2012. márc. 26. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Először járniuk kéne nem?!

Ismerd meg a fiút és mond nekik hogy aludjanak nálatok.

A lányodnak pedig adj óvszert, soha nem árthat!

2012. márc. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Na csak azt nem! Szerinted azért akarja áthívni, hogy majd egész éjjel beszélgessenek?
2012. márc. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Neeeee!

Nem is ismered,azt a 10.osztályos 18éves fiút-nem bántásból ,de azért ez már nem feltétlenül túl jó jel,18évesen már végzősnek kéne inkább lenni, nem?

És miért az együtt alvással akarják kezdeni? Vagy nem tudsz valamiről?

2012. márc. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem kéne előtte pár hónapot, fél évet együtt járni? Mozi, romantikus séta a parkban, pofavizit a szülőkkel.... Ehelyett megengednéd a 14 éves lányodnak, hogy egy 18 éves fiúval aludjon???? Egy nap együtt járás nélkül???
2012. márc. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

én nem engedném meg:S

először is,ismerd meg a fiút,meg tán járni is kéne ahhoz hogy ott aludjon akárki akárkinél...

Biztos hogy nem csak beszélgetni akarnak ;)

főleg egy 18 éves. és ha csak kihasználja a lányodat?

Én a helyedben még gumit is adnék a lányodnak.. de nem engedném meg.. de az is igaz ahogy mondják..

a f*sz nappal is feláll nem csak éjszaka..

Te tudod mennyire bízol a gyerekedben..

2012. márc. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Uhh... Ez most pofán vágott...

14 éves kislány egy 18 éves fiúval aki (ezekszerint) már kétszer bukott?

Elég gáz az ügy. 14 évesen még nem nagyon kéne pasiznia, de többen elkezdik ebben a korban. A normális az lenne, ha korabeliek iránt érdeklődne. Be kell tartani bizonyos lépcsőfokokat, úgy fog egészségesen fejlődni szellemileg. Gondolj bele, most beleugrik ebbe a "kapcsolatba", ami rögtön egymásnál "alvással" kezdődik. A 18 éves srác nem monopolyzni akar a lányoddal éjszaka... Kamaszkorban, diákszerelmeknél kicsit sok a négy év korkülönbség. Ezenkívül jártak már egyáltalán? Vagy csak úgy beengednéd egy szinte idegen fiú ágyába? Előbb ismerjék meg egymást, egy két hónap járás, aztán ha megbízhatónak találod a fiút, TALÁN fontolóra lehet venni az ottalvást.

2012. márc. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem az az érzésem mintha a kislány írta volna ki.

Egy 14 évesnek még a pasizás is korai,nem hogy az együtt alvás,meg a szex egy 14 éves kislánynak.Az együtt alvás még egy 16 évesnek is korai.Ha felelősségteljes szülő vagy,már ha te vagy a szülő akkor nem engeded meg neki.Gondolkodj el egy 18 évesnek mások az igényei,mint egy kislánynak.

Nehéz elhinni hogy egy 14 éves az anyukájának azt mondja a fiút akarja...

2012. márc. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elsőre nekem is ez jött le, hogy ez nem egy anyuka "tollából"/szájából pattant ki. Kedves kérdésíró, akkor legalább válaszolj a kommentekre, de úgy hiszem, hogy ez inkább maga a 14 éves lány kérdése, nem az édesanyáé. Félretéve, egyértelműen Nem lenne a válaszom, pedig én is 14 éves vagyok, és lány. Most komolyan az a kérdés, hogy egy 2X bukott fiatallal ágyba bújjon-e vagy sem? Gondolkozzon el a Tisztelt anyuka, és döntsön helyesen. Vagy a lány gondolkozzon el. Főleg neki kéne...
2012. márc. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"ahogy hazajövök az iskolàból csak erről beszél"

Tán nem tanárnő a Tisztelt édesanya is, hogy az iskolából jön haza? : D Amatőr hiba volt. Bukta.

2012. márc. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!