Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kockáztatnád a kapcsolatod?...

Kockáztatnád a kapcsolatod? Megromlott a kapcsolatunk, tetszik a legjobb barátja.

Figyelt kérdés
4 éve vagyok ezzel a férfival, ő jóval idősebb nálam, jó anyagi helyzetben van. Az elejétől kezdve mindenki ellene van. Régen minden párját megcsalta, megbízhatatlan volt stb.. Amióta velem van a barátai szerint is nagyon megváltozott jó értelemben. Minden szabadidejét velem tölti. Szerintem szeret, bár be kell vallanom én elvakultan szerelmes vagyok belé. Mostanában lett elegem a dolgaiból és kezdem én is látni a hibáit. Fél éve egyedül élek egy lakásban. a lakást a szüleim vették, rezsijét ők fizetik. Nekem van egy 4 órás munkám mivel az iskola miatt több nem fér bele. Ő hetente 4 napot nálam alszik, de nem ad pénz semmire. Én veszek mindent, mindennap csinálok neki vacsorát, italokat veszek stb.. Minden pénzemet rá költöm ezért sok dolgot nem tudok megvenni magamnak. Ezt a szüleik is észre veszik és ki vannak akadva a páromra és monják hogy "nem vagy normális kislányom", egy idősebb férfi miért nem vesz néha ételt stb.. Most volt a születésnapom és nem vett csak virágot nekem. Jó anyagi helyzetben nőttem fel, de ennek ellenére nem érdekel, hogy drága ajándékot vegyen nekem. Nem vártam csak vmi apróságot. Én mindig veszek neki, szertintem ez a normális.A barátjának tetszem és nekem is ő. Emiatt már összevesztek mivel a barátja beszólt neki, hogy nem becsül meg engem. A barátja nagyon rendes , figyelmes velem és nagyon tetszik.De nagyon szeretem a párom már "egymáshoz szoktunk". Próbáltam vele megbeszélni a gondokat nem nem változtat rajtuk csak 1 hétig.
2011. ápr. 3. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%

Miért nem az igazat írod?

Szimplán megtetszett a barátja és most keresed az indokokat, h hol köthess belé, h miért nem jó vele?

Amúgy meg kockáztass, egy ilyen ******, mint te nem érdemel ilyen palit.

2011. ápr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

a mostani hapsid gerinctelen féreg, jól elkapattad, én már régen kiraktam volna a szűrét.

Ha a barátja tetszik, a mostanival zárd le a kapcsolatot, utána kezdj bele másikba. Így korrekt!

2011. ápr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az első prímitiv válaszolónak inkább nem is válaszolók. Mitől lennék ribanc te bunkó? A barátjánval még nem történt semmi, és nem kifogást keresek ez a helyzet. Szerintem tényleg nem normális, hogy én minden alkalomra veszek neki ajándékot ős meg egy tábla csokit se vesz nekem.
2011. ápr. 3. 20:11
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Ha igaz amit írtál akkor ezt vele kell megbeszélned.Említetted már neki?Ha szeretnéd annyira,amennyire mondod,nem fordulna meg a fejedben,hogy a barátját ennyire vonzónak találod.Én is szerelmes vagyok,bár még csak 3éve vagyunk együtt,de ha ránézek egy helyes fiura már akkoris bűntudatom van.Persze én a másik véglet vagyok,de az mindenképp igaz,hogyha szeretünk valakit nem jár más pasin az agyunk.

Említsd meg a párodnak ezeket a dolgokat és gondold át,vajon nem a megszokás tart össze titeket?

Félsz az ismeretlentől,bizonytalanságtól esetleg?

2011. ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát,nekem nagyon úgy tűnik,hogy ez a férfi alaposan kihasznál téged!!!!Ha olyan jó anyagi helyzetben van mint ahogyan írtad,enyhén szólva pofátlanság tőle,hogy nem ad pénzt kajára,rezsire stb.Én a helyedben ha megy hozzád,nem adnék neki se enni se inni,vagy ha fürdeni akar megmondod neki,hogy a víz pénzbe kerül.Lehet,hogy ez így durván hangzik...de azért merem ajánlani mert nálam ez bevált!!!A szitu ugyanez volt!!Azóta ha enni,inni fürdeni stb akar-mindig ad pénzt,vagy hoz ezt azt!És ez nem anyagiasság,hanem egész egyszerűen ne hagyd magad kihasználni!!!Szóval a szüleidnek igaza van-ők is cak jót akarnak neked!!!!!Más:lehet,hogy a hibáit meg azért kezded észrevenni,mert már nem vagy belé annyira szerelmes-azaz felszállt a rózsaszín köd:)A másik férfival a helyedben egy picit várnék-már csak azért is mert a barátja!De ha ugy érzed....te tudod!
2011. ápr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
ja,és az első kommentes ne legyen már ilyen paraszt ha bele sem lát a dolgokba!!!!!!!!!!!!
2011. ápr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen és is úgy látom, hogy kezd felszállni a rózsaszín köd. próbáltam vele megbeszélni a dolgokat, de nem érdekli. Egy hétig normális lesz aztán kezdődik minden újra. Tegnap is szépen felöltöztem este 8-ra, 3 fogásos vacsorát csináltam stb.. ő 11 kor jött mert az egyik barátjával kocsmázott. A vacsorát megette aztán nézte a tv-t és elaludt...
2011. ápr. 3. 20:27
 8/13 A kérdező kommentje:
egyébként az nem igaaz, hogy nem szertem már. Csak kezdek belefáradni, hogy nem figyel rám és mindent én csinálok, veszek. A barátja meg nagyon figyelmes velem- megdícséri az új ruhámat, frizurámat. A párom észre se veszi, hogy neki szeretnék tetszeni..
2011. ápr. 3. 20:30
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
hát igen!!!!!mintha a saját történetem hallanám!!!!De írtam nekem bevált az a módszer amit csináltam!!!Kicsit keményíts be!!!!!!!A barátja meg most azért jár az eszedbe,mer ugy érzed,hogy ő figyelmesebb veled-ezálal jót tesz az önbizalmadnak-amit most a párodtól nem kapsz meg!!!!!
2011. ápr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
megint én:az a baj,hogy a pároddal azt érezteted,h nagyon oda vagy érte.....és így letojja a fejed!!!!Kicsit hanyagold,tedd féltékennyé,stb stb.Jöjjön arra rá,hogy nem csak ő van a világon!!!!!!!!!!!!!4
2011. ápr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!