Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nektek mit engednek meg a...

Nektek mit engednek meg a szülitek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy hétköznap sétálni, elmenni egynagyobb városba barátnőkkel vásárolni, estig kiengedni, házibuli, diszko stb. vagy, hogy sminkelni, ilyenek.

2012. febr. 18. 12:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Amit megengednek, az az edzés utáni csavargás például, de az is csak fél óra, amíg kiérünk a megállóba, sminkelhetem magam, úgy öltözök, ahogy én akarok, nem szólnak bele.

Diszkó, házibuli még felejtős, általában a barátnőknél való ott alvás az, ami meg van engedve.

Én nem szeretek vásárolgatni, ezért nem járok vásárolgatni a barátnőimmel.

A körmömet is festhetem, nem érdekli a szüleimet.

Estig meg kint vagyok - amíg haza nem érek edzésről, ami legkésőbb fél 9. :)

2012. febr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
nekem szinte mindig mindent megengednek.. van h barátnőmhöz esetleg 2 órát is vonatozok.. másik városba is elengednek vásárolni, nézelődni, hülyülni barátokkal, házibuli oké, disco is teljesen oké, még másik városban is..mivel egy faluban lakom itt is van disco itt is elengednek, sétálni bulizni, de másik városba is simán.. sminkelni sminkelek nem szólnak bele se a sminkbe se az öltözködésbe, műkörmöm van..
2012. febr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Mivel nagyobb városban lakom, barátnőim is mind egy helyen velem, néhányuk van aki nem, ők is 10perc buszút...szóval közel van minden, este 7ig mehetek mindenfelé.

Bulizni évente 1-2 koncert.

Smink, ruha stb ahogy akarom, hajamat is festhetem^^

2012. febr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%
ajajj ennyi felelőtlen,nemtörődöm szülőt....
2012. febr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem szeretik ha hétköznap eljárkálok mindenfele, maximum, egy rövid séta, de alapvetően engedékenyek. Megmondom, hogy hova megyek,kivel, van nálam telefon, elérnek. Házibuliba, diszkóban nem tudom, ugyanis sosem vonzott az efféle szórakozás, úgyhogy nem nagyon próbálkoztam elkéredzkedni. A külsőmbe nem szólnak bele, max. megjegyzik, hogy nem kéne, én meg vagy hallgatok rájuk, vagy nem. 16L
2012. febr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%

Hétköznap általában max este 10ig szoktam kint lenni, hétvégén kb este 11-éjfélig...Ha valakinél ott vagyok, vagy diszkóban [igen, mehetek], akkor tovább. Diszkó 3kor zár, addig szoktam maradni. Sminkelni is engednek, műkörmöm van. :) Most épp azért fűzöm őket, hogy bemelírozhassam a hajam, később pedig befesthessem platinaszőkére. Egyébként engednék, csak anyunak van egy feltétele, amihez semmi kedvem. Majd meglátjuk mi lesz...:D


15/L

2012. febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen mindent, kivéve a hajfestést. Nemsokára meglesz pl a második tetkóm, úgy, hogy apuék is tudnak róla. :) Este addig maradok kint, ameddig szeretnék, de ha mondjuk 10-re mondtam, hogy hazaérek, akkor 10-kor otthon kell lennem. Illetve tudják, hogy hol vagyok, kivel. Buliba mehetek, ha akarok, bár mostanában kezdek kijózanodni a házibulikból, koncertekre meg apuval szoktam járni. :)

17/l

2012. febr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mindent...


19f

2012. febr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Hat napkozbe ha ott akarok maradni suli utan, akkor megbeszelem telefonon es megengedi. A sminkelest nem engedik meg. Regebben nagyon akartam mert ezt csinalta az egyik oszt. Tarsam . De mostmar orulok h nem engedtek meg mert azt a csajt teljesen lenezik. Mostmar en sem akarom csak kesobb:) 13.l
2012. márc. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hét közben fél 8-ig mindenképp haza kell érnem, de persze vannak kivételes alkalmak:) hétvégén ott aludhatok a barátnőimnél, ha pedig nem, akkor 8-ig legyek otthon. sminkelhetem magam, de csak mértékkel, diszkókba nem engednek, nyári szünetben elmehetek 1-2 koncertre.:)
2012. jún. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!