Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan vegyem rá az anyukámat,...

Hogyan vegyem rá az anyukámat, hogy sminkelhessem magam?

Figyelt kérdés
15 vagyok ,és az anyukám mindig nem enged sminkelni.Mivel szép .sima bőrt örököltem ,alapozót nem is akarok használni ,korrektort se ,maximum szemceruzát és szempillaspirált ,de nem engedi.Suliba eddig azt csináltam ,hogy tanítás előtt bementem ,kihúztam a szemem ,de egyszer rájött ,szóval azóta se csinálhatom.Már 100x mondtam neki ,hogy csak egy kis szempillaspirál ,de nem.Csk szeretném kicsit jól érezni magam ,mert ez önbizalmat ad! Valaki? Ti hogy vettétek rá az anyukátokat?

2012. jan. 23. 19:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
29%
15 évesen ráérsz még vele és ne az adjon önbizalmat hogy ki van e húzva a szemed hisz ha nincs ki húzva akkor is ugyanugy viselkedsz, nem?
2012. jan. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
28%
én is max. buliba engedném,hogy enyhén sminkeld magad.suliba tök feleslegesnek tartom pláne 15évesen
2012. jan. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
18%
Tényleg nem kell 15 évesen sminkelned. Ha ez ad önbizalmat, az már régen rossz. Mondjuk anyukád helyében nem tiltanám ,de nem is támogatnám túlzottan a dolgot.
2012. jan. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
19%
szerintem nagyon helyes hogy anyud tiltja az én lányomnak is van most egy 13 éves barátnöje már sminkeli magát,bulizik és nem figlalkozik az anyával. nagyon jol teszi anyukád.
2012. jan. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
75%
gondolod h buliba engedik ha szempillaspirálozni nem??egyszerűen szempillaspirálozd ki a szemed és kész,nemhiszem h feltűnik neki...
2012. jan. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
76%
én 13 vagyok, és sminkelem magam. tudom-tudom, még tök korai, meg felesleges, de csak így néz ki jól a szemem. kb. 2 hónapja kezdtem el a sminkelést, és anyu nem mondott semmi rosszat rá, sőt még támogatta is, mert tetszett neki. ebben semmi rendellenesség nincs szerintem ha szeretnéd, és ez önbizalmat ad: mutasd meg ezt a kérdést anyudnak, sztem el fog gondolkodni a dolgon. lehet lepontozni:P
2012. jan. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
22%
15 évesen tök felesleges a smink,de még 17 évesen is,mi a francért akarsz felnőttebbnek látszani,tudod egy gyereken a smink nagyon szánalmas és csúnya
2012. jan. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
23%

Az ad önbizalmat, hogy nagyobbak lesznek a szempilláid?

Amúgy pl szerintem speciel a szemceruza az max buliban megy el, meg akkor ha viszonylag nagy szemed van, mert kisebbnek tűnik tőle a szem. Van egy osztálytársam, akinek extra pici szemei vannak, és még mindennap ki is húzza, kb eltűnik a szeme az arcában, nagyon csúnyán áll neki. (meg szerintem a többségnek)

A szempillaspirál meg nem nagy szám, igazuk van a többieknek, lehet, hogy észre sem venné.

2012. jan. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
10%
Teljesen igaza van anyukádnak! Ne akard tönkretenni a bőröd, ne akarj idősebbnek látszani, mint ahány éves vagy, és ez már az én véleményem, hogy ne akard eltakarni a természetes szépséged!!!
2012. jan. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
71%

Most miért szóljátok le? Miért baj hogyha sminkel? Inkább csinálja 60 évesen, és higgye magáról hogy újra tizenéves kislány lehet?? Ugyan már... Gondolkozhatnátok egy kicsit!

Csináld nyugodtan, csak mértékkel! Szerintem.

2012. jan. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!