Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan lehetnék "jégkirály"...

Hogyan lehetnék "jégkirály" az osztályban? (csendes, visszahúzódó, komoly, keveset megszólaló, kimért)

Figyelt kérdés

az a baj, hogy ennek az ellenkezője vagyok. Azt szeretném kialakítani, hogy az emberek ilyennek ismerjenek meg, és aztán a közelebbi barátaimnál pedig a normális arcomat mutatom. Nagyon sokan félreismernek emiatt, mert ugye a fent említett dolgok ellentétének látszom, és ezért kb soha nem vesznek komolyan.

17.f


2012. márc. 31. 21:50
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

+ az a baj, hogy mindig olyan dolgokat csinálok, amit megbánok. Illetve nem is, mert MINDIG, MINDENT megbánok. Pl.: facebookon posztolok vmi videót, lájkolok pár ilyen-olyan cikket, aztán egy hétre rá az összeset törlöm, elrejtem az összes fotóm, lájkjaim, stb.

Miért van ez?

2012. márc. 31. 21:54
 2/26 anonim ***** válasza:
ezt csak hihetetlen önkontrollal tudnád megvalósítani, és nem biztos hogy jót tenne neked az igazi éned elfojtása... a természeted adva van és ezt nemtudod megváltoztatni. Mindig legyél ÖNMAGAD, ne játszd a jégkirályt, mert csak így leszel boldog.
2012. márc. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
miért törlöd ki őket?
2012. márc. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
nekem is ez a kérdésem. talán azért, mert megbánom amit posztoltam, mert hogy minek posztoltam ki egyáltalán? vagy nem tudom.
2012. márc. 31. 21:57
 5/26 anonim ***** válasza:

hát mondjuk ezt neked kéne tudni... az nagyon rossz lenne ha magad sem tudnád mit csinálsz és miért :D

akkor úgy kérdezem hogy milyen érzéseid vannak amikor törlöd? szégyen,megbánás,düh?

2012. márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
az utolsó kettő egyszerre. szóval olyasmi, hogy "minek kellett nekem ilyen f@szságot kiraknom?" és ez a lájkok számától független. szóval hiába lájkolják 60-an és hiába 0-án ugyanaz lesz az eredmény.
2012. márc. 31. 22:04
 7/26 anonim ***** válasza:
és amikor kirakod azt a valamit? annak is kell lennie céljának... Azt akarod hogy felfigyeljenek rád, netán megismerjenek vagy csak szocializálódni akarsz mert unatkozol?? és ha dühös vagy és megbántad akkor legközelebb miért rakod ki? nem tanulsz a hibáidból?
2012. márc. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

és amikor kirakod azt a valamit? annak is kell lennie céljának... Azt akarod hogy felfigyeljenek rád, netán megismerjenek vagy csak szocializálódni akarsz mert unatkozol??

-> ha kijött valami kiemelkedő klipp ami tetszik, azt kirakom, hogy nézzék meg mások is, mert hogy milyen szép, vagy csak van valami téma ami miatt izgulok (pl. megjelenik vmi új) és ezért rakom ki

és ha dühös vagy és megbántad akkor legközelebb miért rakod ki? nem tanulsz a hibáidból?

->általában 1-1,5 hónapig nem rakok ki semmit. aztán jön 1 hét, lájkolok mindenféle cikket, meg kirakok 1-2 videót.

2012. márc. 31. 22:11
 9/26 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést is meg fogod bánni nemsokára:D
2012. márc. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
lehet:D
2012. márc. 31. 22:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!