Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez normális? Ti is engednétek...

Ez normális? Ti is engednétek ezek után?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. A legjobb barátnőm pár héttel ezelőtt lebukott h cigizik, az anyjáék találtak nála egy doboz cigit, meg megérezték rajta. Nem örültek neki, megbeszélték. Barátnőmet utána ugyanúgy engedték bulizni. Persze ő ugyanúgy szívta tovább. Most 1 hete teljesen leitta magát, szörnyen berúgott( az nap este nem velem volt, hanem egy másik csajjal ). Rosszul is lett. Az anyjáék ezt is megtudták, de ugyanúgy engedik tovább bulizni. Ez normális? Persze én ennek örülök :) Csak anyummal beszéltem és igen elgondolkodtatott engem is a dolog.. Ti mit gondoltok? Ja és a csaj pár hónap múlva lesz 15. Várom a várom a válaszokat! Köszönöm!
2010. nov. 16. 15:45
1 2
 1/12 nyuxipok válasza:
74%
Miert jobb ha megbuntetik es aztan meg elszokik otthonrol?
2010. nov. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Én azt mondom, hogy az ő élete azt csinál amit akar. Manapság már az a divat, hogy mindenki a sárga földig issza magát, ha elmegy bulizni. A cigizés szerintem baráti társaság miatt van. És a szülő eltilthatja, de ki az a mai világban, aki teljes mértékben hallgat a szüleire?
2010. nov. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

mikor én 17 tavaly lebuktam pár db speed-el meg pár gr fűvel.

Elhiheted h nem örültek és rögtön levágták a tabikról h nem vitaminok.

Elmondták őszintén h sajnálják h ez van de nem tudnak mit tenni. Nálunk verés szóbasem jött sose. Csúnya szavak hangzanak el mint minden családban.

De mikor beszélgettünk rájöttem h tudni kell tartani a határt.


Igaz én nem diszkókba járok hanem jóval komorabb szűk összejövetelekre de ez nem függ attól h esetleg nem mehetnék sehova.

18/F

2010. nov. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

15.55ös vagyok

17 éves voltam*

2010. nov. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Ha ilyeneket csinál ennyi idősen akkor a tiltásnak sem lenne nála súlya nem?


szóval szerintem tökmind1.

2010. nov. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Hát szép kis barátnőd van !
2010. nov. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Minden szülő úgy neveli a gyermekét,ahogyan jónak látja!

Szerintem az Ő szülei túl engedékenyek,felelőtlenek,vagy ami a legrosszabb talán,nem törődnek vele!Ostobaság ennyire szabadon engedni egy kislányt,mert csak egyszer történjék valami nagyobb baki és maradandóan károsodhat egy életre,testileg,lelkileg!

Nem a bulizás a baj,hanem a hogyanja...!

F/35

2010. nov. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Sokat ér már a tiltás...eddig kellett volna úgy nevelni,hogy ne jusson el ide.
2010. nov. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én próbálok rá vigyázni, de egyszer nem volt velem és akkor meg lett a baj. (Mellesleg ha én nem kezdem el akkor keresni h hol van, kb ott hal meg :S..)

Szüleit én nem hibáztatom, nem tiltják semmitől, de egyben igaza van anyumnak: bnőm kapja össze-vissza az 2-3 ezreseket, emellett azt csinál amit akar, úgy teszi tönkre magát ahogy akarja. Ráadásul nem mondja el a teljes igazságot nekem , nem vallja be hogy ivott azon a napon, pedig mindenki tudja mert látták. Anyukám szinte már tiltani akar tőle, félt hogy nehogy belekeverjen valamibe engem is.

2010. nov. 16. 16:34
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Alapból nem engedném el bulizni a 14 éves lányomat...
2010. nov. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!