Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nincsenek barátaim és a...

Miért nincsenek barátaim és a régiek miért nem keresnek engem? 15/L (többi len)

Figyelt kérdés

Általános Iskolában rengeteg barátnőm volt,most átjöttem gímibe egyébként ugyan annak az iskolának szal szinte mindenkit ismerek de a barátnőim szinte mind nyelvi előkészítős osztályba jelentkeztek. Azt gondoltam nem lesz baj szoros a barátság hát nem így lett a suliba még mindig oda vannak értem de az nekem fura hogy nem rég tudtam meg simán elmentek nélkülem bolingozni aztán szépen elmesélték és közölték jövő héten meg vidám parkba mennek de eszükbe nem jutott elhívni ez még nem bántana de a leg jobb barátnőm is folyton mással van én nem erőltetem hogy velem legyen hisz a szeretettet nem lehet erőltetni de azért képzelhetitek rosszul esik.


Tegnap ezt mind át gondoltam és sírni lett volna kedvem de nem tudtam nem is tudom miért valahogy nem csak nagyon fájt.


Ami még gond hogy diszlexiás vagyok szal nem igazán vagyok jó tanuló nem csúfolnak de azért rossz érzés…


Emellett én az igazgató lánya vagyok persze ezt nem hangoztatom olyan vok mint a többiek csak éppen nem az a feliratos pólós farmeres csaj (nem mintha bármi bajom lenne az ilyenekkel a legjobb barátnőm is ilyen volt) de én szeretem a drága kidolgozott ruhákat és a szép cipőket de nem sokan osztják ezt a klasszikus ízlést.

De mindezek ellenére nem vagyok egy vissza fogott jó kis lány örült vok folyton nevetettek és nevetek amikor a barátnőimmel vagyok mindig mondják menyire hiányzik nekik a humorom mégse töltenek velem több időt…


Az új osztálytársaimmal is jobba vagyok de nekik meg van a saját körük amibe én nem feltétlen akarok bekapcsolódni..

Nem tom mit lehet tenni talán más körben, kell ismerkedni..



15/L aki először életében teljesen tanácstalan..


2012. ápr. 7. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
és ha legközelebb mesélik a régi barátnőid hogy hol voltak, nem kérdezed meg tőlük, legközelebb mikor mennek és hogy mi lenne ha velük mennél?
2012. ápr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az olyan rámenős ha nem akarják hogy velük menjek minek?
2012. ápr. 7. 16:49
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem rámenős. megkérdezheted, nem vesztesz vele.

lehet csak nem jut eszükbe hogy szóljanak mert te már máshova jársz, talán úgy gondolják, megvan a másik világod.

2012. ápr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hívd el TE őket valahova, pl. magadhoz, vagy valahova, vagy csak egyszerűen sétálni). HA örömmel mennek tudni fogod, hogy csak félreértetted őket és tényleg jó barátaid vannak. HA nem akkor, az új osztálytársaidal barátkozz, kezdeményezz te, ne azt várd, hogy a sült galamba szádba repüljön, hanem cselekedj. EZ nem könnyű egy visszahúzódó lánynak, de mint te is írtad te nem ilyen vagy. Úgy hogy hajrá, sok sikert neked.

Másrészt az, hogy az igazgató lánya vagy nem kell gondot jelentsen a barátkozásban, kivéve, ha emiatt fenn horod az orrodat (ismerek ilyet). Kisebbségi komplexusod pedig ne legyen, vagy te ugyan olyan jó és értékes, mint akárki más. Üdvözlettel, egy másik 15 éves lány

2012. ápr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!