Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nincsenek barátaim? (lent)

Miért nincsenek barátaim? (lent)

Figyelt kérdés

Most hetedikes vagyok. Alsóban valahogy sosem tudtam beilleszkedni, mindig csendben ültem a helyemen. Felsőben viszont lettek "barátaim". 5.-ben jött hozzánk egy új lány, csinos volt, meg kedves, eleinte ő is semmibe nézett, de mikor rájött, hogy a többiek már úgyse fogadják be a csapatba, akkor jött hozzám. Nagyon jóba voltunk, szinte mindent elmondtam neki, aztán hatodik évvége előtt nem sokkal kiderült, hogy visszaköltöznek abba a városba ahonnan jött. És vissza megy a régi sulijába,de soha nem mondta el, hogy miért, meg ő szinte semmit nem mondott el nekem. De akkor ez nem érdekelt, mert örültem annak, hogy egyáltalán volt egy "barátnőm". Mint végül utólag kiderült mindenkinek hazudott, mert végül nem költöztek vissza, csak átment egy másik suliba ebben a városban. Idén átjöttem a mostani osztályomba, őket már valamennyire ismertem. És jóba is vagyok mindenkivel, de nincs egy igaz barátom se. A lányok mindig járkálnak koridiszkóba, meg minden felé együtt, de engem sosem hívnak. Mindig mindenből kihagynak. Ja és elvárják, hogy mindent elmondjak nekik, mert ha nem akkor megsértődnek, de ők meg nem mondanak el nekem semmit.

Miért nincsen egy igaz barátom se?

13/L


2010. nov. 5. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:

nem tudom mi baj lehet veled

én is ugyan ebben a helyzetben vagyok

13/l

2010. nov. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ne törődj velük. Én most 15 éves vagyok, de nekem sem voltak soha életemben barátaim. Nem hogy igaz barátom, semmilyen barátom nem volt, nincs is és szerintem nem is lesz. Pedig én jóban vagyok mindenkivel. Nem haragszik rám senki, én sem haragszok senkire, ha kérdeznek tőlem valamit normálisan válaszolok, ha én kérdezek valakitől valamit ő is normálisan válaszol, szóval jóban vagyok mindenkivel, de valahogy engem is mindenből kihagynak. Kihagynak a beszélgetésekből, moziba, bulikba járkálnak, de engem soha nem hívnak. Engem ez nagyon bánt, de senkinek beszélek róla. Egyszer nagy nehezen elmondtam anyukámnak, de ő leba.szott, és azt mondta, hogy ez az én hibám, mert szerinte béna vagyok. Pedig nem. Mondta, hogy mert : Miért nem mész oda hozzájuk, meg miért nem mész velük ide-oda? De nincs igaza, mert mindig odamentem hozzájuk, de akkor levegőnek néztek, nem reagáltak arra amit én mondtam, olyan is előfordult általánosban még, hogy szünetben az udvaron odamentem hozzájuk, mire odaértem, arrébb mentek vagy 5 méterrel, megint odamentem hozzájuk, mert nem gondoltam, hogy miattam, aztán mire odaértem, megint elmentek. Szóval tuti, hogy miattam. Meg hogy miért nem megyek velük ide-oda? Hát azért mert ezek után mindig úgy érzem, hogy nem örülnek neki, ha ott vagyok, lenézettnek érzem magam, meg nem akarok rájuk akaszkodni sem. Szóval nem vagy egyedül, én is minden szünetben egyedül vagyok(sajnos még itthon is). Nem tudom miért csinálják ezt velünk, de engem már nem is érdekel. Jó nekem egyedül is. Szerintem neked is el kellene fogadnod, hogy nem szeretnek téged, mert más választásod nem nagyon van. Ne szomorkodj! Reméljük, hogy felnőtt korunkban jobb lesz.

15/L

2010. nov. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mint írtad már alsóban is a helyeden ültél és csendes voltál,szerintem ez a baj veled nem vagy elég nyitott,hiába van 1 pár ember aki próbál veled barátkozni ha te nem nyitsz feléjük.Légy barátkozóbb, nyitottab ne várd el,h mindenki nyisson feléd te is tegyél érte ha nem hívnak hívd de őket, kezdeményezz te.Nyugottan menyj oda a lányokhoz és beszélgess velük.Ne félj a visszaútasítástól.Meglátod lesznek barátaid csak ne legyél ilyen zárkózott és csendes.Ha úgy érzed útban vagy és mindent megtettél nyítottál feléjük de mégsem érdeklődnek irántad hagyd őket a francba!Akkor már lehet azon gondolkodni,h miért nem barátkoznak veled.Fogadd meg a tanácsomat!;)

13/L

amúgy én is 1 kicsit ilyen vagyok de van sok barátnőm csak nem vagyok az a "menő" típus.

2010. nov. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ne várd el tőlük h ők menjenek oda hozzád. mármint szünetben menj oda ha valamelyikőjük éppen egyedül van és kérd meg délután vagy hétvégén menjetek el korizni vagy hasonlóó. de te is próbálj megnyílni. tudom könnyű mondani. hidd el sikerrel fogsz járni. ja, és persze mosolyogj sokat .:)
2010. nov. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Második válaszoló nagyon WAOO!

Nagyon tetszett amit irtál!

de komolyan tényleg látszik hogy hasonló helyzetben vagy!

Kedves kérdezö én is hasonló helyzetben voltam! De hidd el nem lesz ez mindig igy !

próbálj újj embereket megismerni is találsz iagz barátot!!

L/16

2010. nov. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyosak vagytok! Megpróbálom megpróbálom megfogadni a tanácsaitokat.
2010. nov. 7. 10:23
 7/10 anonim válasza:

Szia

én pontosan ugyanebben a hezetben vagyok és nagyon szeretnék egy igazi barátnőt ez amit írtál annyira olyan mintha én irtam volna pl a lányok elmentek a jégteraszra ottmaradtak 10 ig és engem nem is hivtak meg anyám nem is enged el 10 ig tökegyedül pár 13 éves lánnyal és ezért mindig leb*sznak engem hogy sose maradok ott ha elhívnak és nagyon szívesen beszélgetnék veled ha szeretnéd akkor vegyél fel msn re nemethl97@gmail.com

;)))

2010. nov. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Felvettelek.:)
2010. nov. 26. 19:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is ilyen helyzetbe vagyok csak én fiú vagyok. Én hozzám se szól senki. De nem is érdekel, téged se érdekeljen.

Meg ,hogy hiába mennék oda hozzájuk ,akkor azt mondják takarodj. Hát így nem tudok, barátkozni sem.

2011. szept. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én teljesen ugyan így vagyok vele:( nagyon utálok egyeül lenni.... nyugodtan irjatok rám, légyszi:/
2012. nov. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!