Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tinilányok, ez a mellméret...

Tinilányok, ez a mellméret normális? (lent)

Figyelt kérdés

a mellem alatt: 70 cm

a mellem (lazán rajta a szalag, nem szorítottam le): 77 cm

szóval 7 cm. ez kicsinek számít? (szerintem igen)

erre milyen melltartót lehet kapni? mármint szivacsosat, nem topot, mert azt már 1,5 éve hordok.

anyu nagyon ellenzi ezt. nemtudom, miért, pedig: pár naponta más színű a körmöm, sminkelek (szolidan), hordok ékszereket szőrtelenítek, a hajam olyan amilyen én akarom-> mell alatt egy picivel érő, tépett, de festeni nem engedné (nem is akarom, mert imádom a színét). ja és megjött már kb 8 hónapja és elmászkálhatok barátokkal. de hazajövök kb sötétedéskor. szóval nem vagyok az a r.banc, sem a nyomi, aki hajatmosni sem képes.

ja és minden lánynak van az osztályból csak nekem nem.:( és anyu vett szivacsos fürdőruhát tavaly nyáron, és olyankor mindig mondja h "milyen nagy cicim van". meg már kezd zavarni, mert az egyik féle top teljesen lenyomja a mellemet, olyan mintha semmi se lenne, a másik pedig túl átlátszó, és nem a színe, hanem a formája. nem push up-ot akarok, vagy keményítőset, de tényleg kellene már az a KIS szivacs, hogy legyen formája...

14/L


2012. ápr. 7. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem felesleges, de megértem a komplexusaidat, szerintem 70A. Elmész a Tesco-ba vagy ha egyedül elengednek egy plázába, és bemész egy fehérneműboltba(Intimissimi, Tezenis, Triumph, stb...). Fognak segíteni. De ha nem akarsz sok pénzt költeni rá, akkor h&m-be, new yorkebe, ott is találsz. A Tescoban meg fillérekért kapsz :)

Szerintem ha nem mutatod meg neki, se lesz gond, ha nem push-uposat veszel nem fogja annyira észrevenni. Meg hát ha költöttél rá akkor már én nem mondanám hogy nem hordhatod :)

2012. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod!:)
2012. ápr. 7. 21:16
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
persze, normális! nekem is kb ilyen volt 14 évesen, most meg 75 D :)
2012. ápr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Ne aggódj, hiszen minden lány más időben fejlődik. Van akinek előbb nő a melle és nagyobb lesz, és van akinek később fejlődik. Fogadd el a melleid olyannak amilyenek, mert nem azon múlik egy lány szépsége! Ha nem baj, én fiú vagyok. :)
2012. ápr. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem megpróbálkozhatsz egy 70A-sal, elvégre 14 vagy, ha jól emlékszem, nekem is akkor volt az első normális melltartóm, az 65A-s volt, de olyat nem igazán szoktam látni. Most is 75A és B között ingadozok valahol, hát nem akarnak nőni. :) De nem is nagy probléma, egy-két osztálytársam panaszkodik, hogy már ennyi idősen fáj a hátuk a melleiktől.

17/L

2012. ápr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi;)
2012. ápr. 9. 18:54
 7/12 anonim ***** válasza:

Elmész egy plázába, vagy egy tesco-ba/auchanba, ott keresel olyat ami jó rád. Az Auchanban vannak tök jó gyerekmelltartók, a tescoban meg sima fehér.

70 AA-s, vagy A-s kellene.

2012. ápr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Minden mellméret normális. 14 évesen meg pláne. Nekem 16 éves koromig alig volt, néhány évvel később rekordméretű lett. Normális... mi nem normális? :) Szerintem felesleges aggódnod! Ilyen vagy, fogadd el. Melltartót 7 centi miatt nem vennék fel. Max. toppot, ami kényelmes, nem nyom el. Szenvedhetsz még melltartóval eleget. tök felesleges. L28
2012. ápr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
max AA lehetne az As az 12-14 cm távolság tehát az nagy lenne
2012. júl. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ugyanez a gondom. 14 vagyok, lassan 15, és körülöttem mindenki melltartót hord, csak én hordok toppot. Egy barátnőm egyszer meg is kérdezte, miért nem hordok már melltartót. Segíteni nem tudok, de teljesen megértelek. :(
2015. aug. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!