Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tinilányok, ez a mellméret...

Tinilányok, ez a mellméret normális? (lent)

Figyelt kérdés

a mellem alatt: 70 cm

a mellem (lazán rajta a szalag, nem szorítottam le): 77 cm

szóval 7 cm. ez kicsinek számít? (szerintem igen)

erre milyen melltartót lehet kapni? mármint szivacsosat, nem topot, mert azt már 1,5 éve hordok.

anyu nagyon ellenzi ezt. nemtudom, miért, pedig: pár naponta más színű a körmöm, sminkelek (szolidan), hordok ékszereket szőrtelenítek, a hajam olyan amilyen én akarom-> mell alatt egy picivel érő, tépett, de festeni nem engedné (nem is akarom, mert imádom a színét). ja és megjött már kb 8 hónapja és elmászkálhatok barátokkal. de hazajövök kb sötétedéskor. szóval nem vagyok az a r.banc, sem a nyomi, aki hajatmosni sem képes.

ja és minden lánynak van az osztályból csak nekem nem.:( és anyu vett szivacsos fürdőruhát tavaly nyáron, és olyankor mindig mondja h "milyen nagy cicim van". meg már kezd zavarni, mert az egyik féle top teljesen lenyomja a mellemet, olyan mintha semmi se lenne, a másik pedig túl átlátszó, és nem a színe, hanem a formája. nem push up-ot akarok, vagy keményítőset, de tényleg kellene már az a KIS szivacs, hogy legyen formája...

14/L


2012. ápr. 7. 19:49
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én 13 vagyok és 75B
2015. szept. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Én most 70/A melltartót hordok.De majd megnő



11/L

2017. szept. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!