Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

A leendő gimim közzétette az osztályom névsorát. Egy lány bejelölt. Ti visszajelölnétek? Ezek az álláspontjaim:


-nem tudhatom mennyire agyalágyult, lehet hogy a képeim és bejegyzéseim alapján mindenféle előítéletet gyárt rólam (akár jót akár rosszat) és én utálom ha félreismernek, vagyis azért szeressenek, aki vagyok, és ne utáljanak mondvacsinált dolgok miatt


-lehet, hogy rá tudok írni néha, vagy ő ír rám (mikor kell évnyitóra menni, beiratkozás, gólyatábor stb.) és az első napokon könnyebben mennénk oda egymáshoz, ez ad egy kis alapot, stb.


tulajdonképpen átnéztem az összes képemet, egy olyan sincs ami ne az egyéniségemet tükrözné, vagy amit szégyellnék, de mégis, ki tudja mi van a fejében..?


leendő gimis 14L

amúgy a csaj átlagosnak tűnik, de népszerű alkat.


2012. ápr. 21. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha visszautasítod, akkor valószínűleg elég bunkónak fog tartani.
2012. ápr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem utasítanám vissza, hanem csak várnék az utolsó néhánynapig.. de szerintem visszajelölöm
2012. ápr. 21. 22:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit spilázod túl ? Jelöld vissza, és kész. Engem is bejelöltek, isszajelöltem, de nem is beszélütnk soha egymással.
2012. ápr. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A lányom is így volt,és jókat beszélgettek a sulikezdésig több leendő osztálytárssal.Élőben már nem voltak egymásnak annyira szimpatikusak,úgyhogy nem lettek barátok,elvannak egymás mellett,jóban pont nem ezekkel lett(de haragban sincsenek).Megkönnyítette a sulikezdést,megbeszélték hogy találkoznak évnyitó stb. előtt.Jelöld vissza nyugodtan.Valamiféle képetek lesz egymásról,de amint mondtam ez a kép változhat is majd ha személyesen találkoztok.Ne agyald túl.
2012. ápr. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak simán azért jelölt be mert osztálytársak lesztek nem kell ezt ilyen komolyan méregetni szerintem nem is gondol rólad az ég világon semmit sokan csinálják ezt:)
2012. ápr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jelöld vissza, csak meg akarja ismerni a leendő osztálytársait, semmi rossz nincs ebben.
2012. ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!