Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért gondolják, hogy emiatt...

Miért gondolják, hogy emiatt nem szeretem a szüleimet? (lent)

Figyelt kérdés

Néha megzsarolom őket.

Nem olyan durva dolgokkal,csak pl. tudok pár dolgot apáról,amit anya nem tud és hogyha valamit nem úgy csinál,ahogy én akarom,akkor megjegyzem előtte,hogy lehet,hogy anyával beszélgetni fogok róla.Ugyan ez van anyánál.


A legjobb barátnőim azt hiszik emiatt,hogy nem szeretem a szüleimet.Pedig szeretem őket,de ha máshogy nem tudok rájuk hatni,akkor valahogy muszáj.Bár ezeket a dolgokat inkább mindig a legvégső esetre hagyom.


De mégis miért gondolják,hogy emiatt nem szeretem anyáékat?

Szerintetek sem normális,hogy ezt csinálom?


Kérdeztem tőlük,azt mondták,hogy nem tudják miért,de nekik ez fura.



2012. ápr. 22. 10:07
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű: mert akit szeretsz, azt nem zsarolod még akkor sem, ha van rá lehetőséged.

És nem, nem normális. Csak akkor elfogadható, ha az életed veszélyeztetik.

2012. ápr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%
Nem normális,hogy zsarolod őket,kihasználod őket,de nagyon.nem értem hogy nem sül le a képedről a bőr.
2012. ápr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Undorító dolog amit csinálsz! Gondolj bele,te mit éreznél, ha egy barátnőd zsarolna, hogy elmond rólad valamit a szüleidnek,ha nem csinálod vele ezt vagy azt. Szeret ő téged,de neki ez tök jó!
2012. ápr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi lennék milyen helyzet az amikor "muszály" megzsarolnod őket.

Egyébként szégyen a részedről ez a zsarolósdi..

2012. ápr. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Elkényeztetett egy kis fruska lehetsz!
2012. ápr. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

De máshogy nem tudom rábeszélni őket arra,amit akarok.


Pl. ha el akarok menni moziba,de a filmet csak este játsszák,akkor anya azt mondja,hogy kérdezzem meg apát,így hárítja magáról a felelősséget.Apa pedig azt mondja rá,hogy "nem" és olyankor könyörgök neki egy sort,de hogyha akkor sem sikerül az,hogy elengedjen,akkor zsarolom meg.

2012. ápr. 22. 10:24
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Undorító vagy,a szüleid dolga,hogy neveljenek,ha Ők nem engednek nem zsarolni kell Őket,hanem elfogadni,hogy nem mehetsz.
2012. ápr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
És mi van akkor, ha nem mész el moziba? Nem dől össze a világ. Semmi bajod nem lesz attól, ha kivételesen szót fogadsz nekik.
2012. ápr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Buta liba vagy, szégyelld magad !

Elásnám magam a helyedben...

2012. ápr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Undorító. Persze valamilyen szinten a szüleid is hibásak hiszen ha egymás előtt így titkolóznak (hogy még zsarolni is hagyják magukat) akkor nem kaphattál valami jó nevelést. Ha kaptál egyáltalán.... Ettől függetlenül nekem is ugyan az a véleményem mint az előttem levőknek: szánalmas és visszataszító az amit csinálsz! Megérdemelnél 1-2 jó nagy pofont. :/
2012. ápr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!