Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért gondolják, hogy emiatt...

Miért gondolják, hogy emiatt nem szeretem a szüleimet? (lent)

Figyelt kérdés

Néha megzsarolom őket.

Nem olyan durva dolgokkal,csak pl. tudok pár dolgot apáról,amit anya nem tud és hogyha valamit nem úgy csinál,ahogy én akarom,akkor megjegyzem előtte,hogy lehet,hogy anyával beszélgetni fogok róla.Ugyan ez van anyánál.


A legjobb barátnőim azt hiszik emiatt,hogy nem szeretem a szüleimet.Pedig szeretem őket,de ha máshogy nem tudok rájuk hatni,akkor valahogy muszáj.Bár ezeket a dolgokat inkább mindig a legvégső esetre hagyom.


De mégis miért gondolják,hogy emiatt nem szeretem anyáékat?

Szerintetek sem normális,hogy ezt csinálom?


Kérdeztem tőlük,azt mondták,hogy nem tudják miért,de nekik ez fura.



2012. ápr. 22. 10:07
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Undorító vagy. Apád helyébe rég megpofoztalak volna..
2012. ápr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szánalmas vagy! Egy idő után visszanyal a fagyi, remélem nálad minél hamarabb!
2012. ápr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 krisztivan ***** válasza:
100%
Szerintem Te csak saját magadat szereted.Remélem elég ügyes,szép és okos vagy mert amikor ez az ostor visszafelé fog csapni akkor Te össze fogsz roskadni mint egy zsák rohadt krumpli:-((
2012. ápr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
96%

Szánalmas undorító pics@ vagy!!

Nem sül le a pofádról a bőr hogy ilyet művelsz?

Egy pofon nem ártott volna a szüleidtől...

Mondd csak MEGÉRDEMLIK ezt?

2012. ápr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
96%
egy gerinctelen kis p.cs vagy. ennyi a véleményem rólad.
2012. ápr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

Kulturáltan nem lehet válaszolni ?!

Csak úgy megy,hogyha mindenféle negatív jelzőt használtok ?!



És igenis gond,hogyha nem tudok elmenni moziba.Az összes barátnőm ment,elég ciki lett volna itthon ülni egész hétvégén.

2012. ápr. 22. 14:11
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem reagálsz?

Én kíváncsi vagyok pedig...

2012. ápr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
A moziba... ne nevettess, ennél nagyobb bajod nincs?! Majd rájössz egyszer, mi fán terem az élet!
2012. ápr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, abban a pillanatban rossz egy kamasz gyereknek, hogy nem mehet oda, ahova a barátai, de nem ér annyit az egész akár pár nappal később, hogy megzsarold érte a szüleidet. Azért gondolják azt, hogy nem szereted őket, mert képes vagy ilyen piti dolgokért zsarolni. Felfordul az ilyenektől a gyomrom, ráadásul ha belecsöppensz a valódi világba, akkorát fogsz koppanni... Egyáltalán nem normális, hogy ilyen szánalmasan viselkedsz, én spec. sose tudnám egy szerettemmel ezt megtenni. Undorító egy viselkedés ez.
2012. ápr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez felháborító!

Hogy tehetsz ilyet a saját szüleiddel?

Bár ők is hibásak, hogy képesek voltak hagyni idáig elfajulni a dolgokat. Nem is értem...nem beszélgetnek egymással a szüleid, arról, hogy te mit művelsz velük?...Felfoghatatlan.

Egyébként kérlek fejezd be ezt a viselkedést a szüleiddel szemben. Mert ez így nem helyén való. Nem neked kell őket irányítani, hanem ő nekik téged. Hidd el, nem a te vagy az egyedüli kislány a Földön, akinek szabályokat kell betartania és hallgatni kell a szüleire. A másik, a tisztelet.Nekem soha az életben nem jutott volna eszembe zsarolni bármelyik családtagomat, főleg édesanyámat vagy édesapámat-bár ők aztán jól meg is csaptak volna ha ilyeneket teszek az biztos. -Dehogy azért te szereted őket...hát ez mind szép is jó, csak éppenséggel egyáltalán nem látni ezt.Mert akit szeretünk azoknak nem okozzunk fájdalmat, bizalmatlanságot.

Szóval hagyd abba.Kérj tőlük bocsánatot e miatt, és ígérd meg nekik hogy többé nem zsarolod meg őket.

2012. ápr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!