Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért gondolják, hogy emiatt...

Miért gondolják, hogy emiatt nem szeretem a szüleimet? (lent)

Figyelt kérdés

Néha megzsarolom őket.

Nem olyan durva dolgokkal,csak pl. tudok pár dolgot apáról,amit anya nem tud és hogyha valamit nem úgy csinál,ahogy én akarom,akkor megjegyzem előtte,hogy lehet,hogy anyával beszélgetni fogok róla.Ugyan ez van anyánál.


A legjobb barátnőim azt hiszik emiatt,hogy nem szeretem a szüleimet.Pedig szeretem őket,de ha máshogy nem tudok rájuk hatni,akkor valahogy muszáj.Bár ezeket a dolgokat inkább mindig a legvégső esetre hagyom.


De mégis miért gondolják,hogy emiatt nem szeretem anyáékat?

Szerintetek sem normális,hogy ezt csinálom?


Kérdeztem tőlük,azt mondták,hogy nem tudják miért,de nekik ez fura.



2012. ápr. 22. 10:07
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ennyi idős korban képes vagy a saját szüleidet megzsarolni akkor mi lesz később? Öreg néniket zsarolsz az utcán, hogy adjanak pénzt? Vagy a boltost, hogy adjon cigit?
2012. ápr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
egy hulye elkényeztetett hisztis kis .... vagy aki undoríto,és szánalmas.szégyelned kéne magad emiatt a szuleidnek pedig egy hatalmas pofot adni neked amikor zsarolod oket.és ha tényleg szereted oket nem zsarolod oket meg soha,és ha azt mondják hogy nem mész valahova akkor fogadd el,mert nem ciki az,ha nem engednek el valahová.és nem is csodálom.
2012. ápr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
és még annyi hogy ha nem a szuleidtol,az élettol fogsz pofot kapni :)
2012. ápr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

Ezt meg hogy gondolod? Én szégyellem magamat helyetted! Hihetetlen, hogy vagy képes ilyet tenni a szüleiddel, és még azt hiszed, hogy ez normális!

Nagyon sajnálom a szüleidet, hogy ilyen gyerekük van, én a helyükben jól felpofoználak, pedig nem vagyok a testi fenyítés híve egyáltalán!

Mégis mi az, amivel zsarolod őket? Megcsalták egymást? Loptak, embert öltek, sikkasztottak? Inkább üljetek le mindannyian, és beszéljétek meg az egészet, mert ez így nagyon nincsen rendben, az sem, hogy te zsarolod a saját szüleidet, és az sem, hogy ők titkolóznak egymás előtt. Remélem, észhez térsz! 16/L

2012. ápr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Zsarolni a szüleidet nem "elég ciki"? Nem engednek el moziba este (Lehet, hogy azért, mert féltenek), és megzsarolod őket? Csak csatlakozni tudok az előzőkhöz, gusztustalan vagy. Ha az apád lennék, evezővel vágnálak tarkón. Lehet, hogy szereted a szüleidet, de egy büdös paraszt vagy, remélem tudod. Pfuj.
2012. ápr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Ja, neked hogy esne, ha mások(pl. a szüleid) zsarolnának téged minden szarért? Nem jól mi? Szerintem kérj tőlük bocsánatot, mert ez egy nagyon köcsög dolog.
2012. ápr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én kölköm volnál, már akkora taslikat kaptál volna, hogy elmenne a kedved a zsarolgatástól.
2012. ápr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Kulturáltan nem lehet válaszolni ?!

Csak úgy megy,hogyha mindenféle negatív jelzőt használtok ?! -->Erre mi szépet lehetne mondani? Király csaj vagy! A szemetek világában a király!


És igenis gond,hogyha nem tudok elmenni moziba.Az összes barátnőm ment,elég ciki lett volna itthon ülni egész hétvégén.

->lehet, hogy őket azért engedik el, mert bíznak bennük? Téged meg azért, mert egy kis szemétláda vagy, és addig sem rontod otthon a levegőt!

2012. ápr. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
54%
Nem undorító amit csinálsz. Ha olyan dolgokat tudsz a szüleidről, amivel zsarolni lehet őket, mert egymásnak nem merik elmondani, akkor ők se lehetnek olyan hűdejó emberek, nem csoda hogy a gyerekük olyan amilyen. A zsarolás kifejezetten undorító az tény, de mivel zsarolhatja egy gyerek a szüleit? Szerintetek nem furcsa? Ha valaki olyan családban nő fel ahol a titkolózás ilyen szintű a szülők között mit várhatnak? Oké, énis bepróbálkoztam olyanokkal, hogy "nem megyek le mamáékhoz, ha most nem mehetek el sulibuliba", persze hatástalanul, és utána általában meg tudtuk beszélni, kompromisszumot tudtunk kötni. Amit a kérdező csinál roszabb ennél, de valószínűleg a családjáról is meglenne a véleményetek ha pl tudnátok miket tud a szüleiről, ami olyan mértékű, hogy bármit megadnak hogy titokba maradjon?
2012. ápr. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Gusztustalan vagy de nagyon!! -.-' csak magadra gondolsz... mondjuk a szüleid is hibásak h igy neveltek anno.... bár úgy tünik 15-nél nem vagy idősebb... reméljük kinövöd...
2012. ápr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!