Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért baj az hogy nem vagyok...

Miért baj az hogy nem vagyok olyan mint az átlag?

Figyelt kérdés
A barátnőimtől folyton azt hallgatom hogy túl jó kislány vagyok,meg túl agyalok mindent,anyukám szerint meg így vagyok jó,és ne törődjek a többiekkel.Mindig jó tanuló voltam,általánosban nem is piszkált ezért senki.Most középsuliban ez is baj,mert én mindig készülök az órákra,ha nem értem pl. az anyagot már stresszelek,nehogy feleljek.Nem cigizek,nem iszok,nem hordok kihívó ruhákat,nem nyomulok a pasik után.Akik érdeklődnek esetleg utánam,azokat szeretném jobban megismerni,de nem smárolok velük pár óra után.Ezért úgy néznek rám mint egy ufóra:(Anyukámmal sokat beszélgetünk minden féléről,ő azt mondta mindig hogy tanuljak minden napra,nyugodtan megyek másnap,és igaza van.A cigire,piára van a családban rossz tapasztalat,nem akarom kipróbálni,viszont a velem egykorúak ezért hülyének néznek.Meg azért is mert nincs minden héten másik pasim,és nem írkálok rá fiúra ha tetszik.Nem nagyon járok bulizni sem,1x voltam discóban,sok volt a részeg és nyomultak a fiúk....anya meg is mondta hogy higgyem el nem nekem való az még,de elengedett(nagyobb lányokkal együtt)mert azt mondja úgyse hittem volna el,kellett a tapasztalat.Most hívnak megint,én nem vágyom menni.Nem értik miért.Én meg nem érzem hogy oda való lennék.És ha tovább akarok menni tanulnom kell nem?Nem lealacsonyító az ha én futok egy pasi után?És nem járok olyan fiúval aki iránt nem érzek semmit,hanem szeretném megismerni az gáz?Mert néha nem értem ezeket a dolgokat.Otthon ezt hallom,a barátaim meg mást mondanak.
2012. ápr. 22. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, nem vagy olyan különleges. Sokan vannak még így rajtad kívül.
2012. ápr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak az a baj, hogy nekik szükségük van egy céltáblára, és Téged pécéztek ki. Régen a szemüvegeseket pécézték ki, de ismered a "verjük meg a nyulat"-viccet, hát nem kell rá semmi valós indok, hogy piszkálhassanak.:)

Nyugi, semmi különc nincs benned!:)

A barátaid magabizonytalanok..:)

2012. ápr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam különlegesnek.Átlagos vagyok és azt is éreztem a régi osztályomba hozzám hasonlók voltak,szinte mindenki.De most középsuliba állandóan piszkálnak,és nem értem hogy nekem kellene változnom?
2012. ápr. 22. 22:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, nagyon jo alt.isis osztalybol rossz gimisbe kerultem. Nem, nem kellene valtoznod. Ők mashogy szocializalodtak, más normájuk van, és még rosszindulatúak is. Valahogy meg kell tanulnod elviselni, vagy ha jobban szereted Magad, átkérni Magad egy masik osztalyba vagy iskolaba. Én mai fejemmel már megtenném magamért.
2012. ápr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott,hogy én is ilyen vagyok és voltam.Nálunk általánosban ennyire még nem fajultak el a dolgok,de az sem volt egy nagyon hű,de jó osztály.Ez,amibe most kerültem,ez is borzasztó.Nem tart össze az osztály.Nagyon rossz tapasztalataim vannak,most vagyok 10.-es.Nem váltottam,mert nincs még egy ilyen jellegű osztály a mi évfolyamunkban.Csak tesisek vannak,de hozzájuk sem akarok menni,mert ők még borzasztóbbak.Igazából nekem is késő lenne már bulizgatni meg minden és szerintem neked is késő már megváltoztatnod a rólad kialakított képet.Sok mindent nem tudsz csinálni,majd később meglátjuk,hogy jól cselekedtünk-e így,vagy másképp kellett volna,ahogyan mások.Sokan vannak így,ahogy mi.Ilyen emberekből tudnak lenni csak igazi barátok.A többi érdekbarátság.


16/L

2012. ápr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!