Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ha valaki ilyen...

Kamaszok, ha valaki ilyen kérdéseket tenne fel nektek, csökkenne iránta a bizalmatok?

Figyelt kérdés

Olyant, hogy pl. mit csinálnátok hogy egy sötét utcán valaki körbeállna és megverne titeket, meg ilyesmiket?

Szóval ilyenek miatt csökkenne a bizalmatok, vagy csak pusztán zavarna?


2012. máj. 1. 08:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

dehogyiiiiis

én elmondanám hogy összef@snám magam és ennyi

2012. máj. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem csökkenne, ellenben utálom a hülye kérdéseket.
2012. máj. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Válaszolnék, de eléggé furcsállnám.Bár attól is függ, hogy ki kérdezi. Ha egy családtag, közeli rokon vagy esetleg egy nagyon jó barátom teszi fel(vagyis akit már több éve ismerek), akkor feltételezem, hogy csak aggódik értem.Esetleg kíváncsi arra, hogy meg e tudom védeni magam.De ha mondjunk egy alig pár perce vagy pár napja megismert emberke tenné fel nekem ugyan ezt a kérdést, hát elgondolkoznék rajta, hogy mit akar ez tőlem ...:D
2012. máj. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem, egyáltalán nem.:D nem azt kérdezik hogy "hogy lehetsz ennyire ronda" vagy ilyesmi
2012. máj. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 GhostRider3 ***** válasza:
67%

nem, kérdezd meg azt is, hogy feljelentene, ha megerőszakolnák. és akkor előre fel tudsz készülni, kit érdemes elkapni.

szerintem ép eszű ember elég bizarr/idióta kérdésnek tartaná

2012. máj. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
valakik körbeállnának*, ugyanis egy ember nehezen alkot kört...:DD Viszont csak szimplán csodálkoznék, hogy "Ez meg WTF??" kábé, de lehet, hogy meglepődöttségemben válaszolnék is...
2012. máj. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
csökkenne. elég beteg kérdés.
2012. máj. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát csak néznék egyet,hogy ugyan minek kérdez ilyeneket és talán jobban odafigyelnék,hogy merre megyek vele..de a bizalom egészen addig megmarad,amíg nem történik valami..:S

Mert a tettekben nyilvánul meg igazán,hogy kibe bízhatok és kibe nem...

16/L

2012. máj. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az előttem szólók már leírták a véleményem, hülye kérdés, néznék rajta 1et, de amíg nem történik semmi, addig nem csökkenne a bizalmam.
2012. máj. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!