Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lanyok nem unjatok meg az...

Lanyok nem unjatok meg az ilyen kerdeseket hogy lehetek e terhes? Minden nap legalabb egyszer vagy ketszer valaki kiirja?! Csinaljatok tesztet es megtudjatok

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 17:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom...nem értem hogy miért unod, ne olvasd el, ne válaszolj rá! És én is tettem fel anno ilyen kérdést, mert jól esett a biztatás!!! Amúgy ez az oldal erre van...a szlogen is ezt mutatja: amit máshol nem mertél....itt megkérdezheted! Le lehet pontozni...de akkor sem értem a problémád!
2012. ápr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
42%

Én írtam ki az egyiket, úgyhogy nem unom. :D

Jó valakivel beszélni erről, megosztani a várakozás "fezsültségét". És olyan jó, ha valaki reménykeltő sorokat ír!

2012. ápr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
34%
Egyetértek az előző két Válaszolóval.
2012. ápr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
36%

majd ha te is ebben a helyzetben leszel

te is felfogod tenni a kérdést kisanyám !

2012. ápr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
nem hiszem mert mikor en ugy ereztem hogy terhes vagyok csinaltam tesztet kisanyam :)
2012. ápr. 18. 19:19
 6/20 anonim ***** válasza:
74%

Mondjuk ezt én sem értem. Ne unom, inkább csak megdöbbent. Mert mi honnan a bús francból tudnánk, hogy az adott illető vajon terhes e? Az szokott még poén lenni, mikor még van 1 hét a nemvártig, és jön a kérdés, hogy lehetek terhes? Ha nem védekeztél és szexeltél, igen, lehetsz, és csinálj tesztet, mert itt senkinek sincs jóstehetsége!!!

Szerintem sokkal egyszerűbb csinálni egy nyamvadt tesztet, mint írogatni, találgatni. Na, de ami veri a biztosítékot az az volt, hogy 2 napja szexeltünk, lehetek már terhes? Lehetnek már tüneteim? No comment...

2012. ápr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%

Igen, igazából mind a két félnek igaza van.


Amikor már soknak érzem, akkor én sem nézem meg. Van, hogy úgy érzem, amit leírok, mert úgy éltem meg, az segítség lesz a másiknak, de általában állandó lepontozást kapok, mert pl. nekem is hamarabb jöttek a tünetek.

2012. ápr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
58%

Azért egy kis empátiát gyakorolhatnátok (a kérdező és némely válaszadó). Nekem elég gyorsan sikerült mindkét baba szerencsére, de vannak olyanok, akik egy-két, akár több évet is várhatnak a babára. Megértem, hogy ennyi idő után már minden fűszálba belekapaszkodnak, remélve, hogy EZ lesz AZ A hónap. A csalódásról nem is beszélve, amitől ennyi idő után már sokan félnek (negatív teszt). Könnyen unod már, mikor Neked már összejött... elég rendes rosszindulatot érzek a kérdés hátterében. Ha nem tetszik, nem kell elolvasni, de gonoszkodni miért kell? Ezt nem értem..

Egyébként meg lehet, hogy nem a terhesség kategóriába valók ezek a kérdések, de nem biztos, hogy mindenki gyakorlott gy.k használó...

2012. ápr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
50%

Én is nagyon unom. De már bele se nézek az ilyen kérdésekbe, amióta egyszer válaszoltam egy ilyenre, megjegyzem teljesen normális hangnemben. Az illetőnek valami két hete késett, tünetei voltak, én meg figyelmébe ajánlottam a tesztet, tényleg nem degradálóan, gondoltam nem tudja, hogy mikortól mutatja ki a teszt. Erre alpári stílusban leordította a fejem, hogy csak nem képzelem, hogy ő "kidobja" a pénzt a tesztre, amikor negatív is lehet?! (állítólag tervezte a terhességet)

Na azóta igyekszem nem is észrevenni az ilyen kérdést.

Soha nem fogom megérteni, hogy ebben mi a jó, ennyi erővel az EZO TV-t is felhívhatnák, és megkérdezhetnék, hogy terhesek-e...

2012. ápr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
sokan itt azt hiszik hogy az ilyen kerdeseikkel hogy nogyogyaszok a valaszirok:) nekem 3 terhesegem volt en egyetlen egyszer se kerdeztem meg szerintetek terhes vagyok/ elmentem a shoopersba es vettem, tesztet ennyi!
2012. ápr. 19. 02:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!