Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, anyukák, akik nem...

Kismamák, anyukák, akik nem tervezték a terhességet, hogy "barátkozatok" meg a tudattal, hogy gyereket fogtok nevelni? Mikor éreztétek meg az anyai ösztönöket?

Figyelt kérdés
17 hetes vagyok, de még semmilyen kötődést nem érzek, csak a pánik.
2010. febr. 4. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Legkésőbb , amikor megszületik, imádni fogod. Próbáld csak a jó oldalát nézni, a baba nem tehet róla, hogy érkezik. Szeresd és minden rendben lesz.
2010. febr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
A mienk nem tervezett baba volt és én sem tudtam mit kezdeni a helyzettel. De amikor megmozdult, annyira ragaszkodtam hozzá, és azóta is imádom a gyerekem.
2010. febr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Jönni fog az,amikor kibújik legkésőbb...


Én még csak 20 voltam mikor teherbe estem,tavaly decemberben született meg a pici,tehát elég friss az élmény.Nem terveztük,védekezés mellett estem teherbe és az az igazság,hogy habár mindig is anya típus voltam és nagyon vágytam egy gyerekre és még annak ellenére is,hogy a párommal már akkor 6 éve barátok voltunk(igaz csak 1 éve jártunk), sem voltam biztos abban,hogy meg kellene tartanunk.Mindketten főiskolások voltunk/vagyunk, jó lett volna befejezni előbb a sulit,igaz az anyagi hátterük kiváló,ezzel nincs is baj,de én még em éreztem magam érettnek az anyasághoz.Túlságosan türelmetlen vagyok és gyerek még,ennek ellenére itt van mellettem Abu ^^ A párom egyébként amikor megtudta,hogy babát várok, jobban örült mint én.Bennem egésze a 6.hónapig ott volt a félsz,aztán az elmúlt és szuperjól lettem ^^Szerintem neked is így lesz,egyszer csak megjön az ösztö hidd el ^^


Nézd meg a Picérlány-édesen is csípős filmet és máris nem fogsz aggódni ^^

2010. febr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Teszt előtt 5 héttel, még a nővéremnek néztem a papírját, hogy milyen sok vizsgálatra kell járni kismamaként. Ő akkor volt 4 hónapos. Mondtam is, hogy nekem ez még tök idegen, meg ehhez nem is lenne türelmem szerintem. És nesze neked egy nagy pofon: 5 hét múlva kaptam egy ugyanilyen papírt én is! :D Röhögött a telefonba, majd kiszakadt a dobhártyám! :D


Az első kérdésroham után, elmúltak az aggódások, és a teszt elvégzése után elfogadtam, hogy egy új korszak jön az életünkbe. A főiskolai tanulmányaim ebben a hónapban zárom az államvizsgával, és nem egyáltalán nem bántam meg, hogy anya lettem. Főleg, ha rám mosolyog a 9 hónapos fiam! Az anyai érzéseket engedni kell, hogy átjárják a tested minden kis porcikáját! És érezni fogod.:D Csak fogadd el a változást! :D

Kellemes várandóságot, légy boldog anyuka! :D

2010. febr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Remélem minden rendben lesz, köszönöm, hogy válaszoltatok.
2010. febr. 5. 01:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy furcsa, de nekem akkor esett le igazán a tantusz, mikor már 2 hónapos volt a lányunk. Addig volt, elláttam, babusgattam, de olyan volt, mintha egy barát babája lett volna. Aztán egy éjjel, kb. 3 óra lehetett, felébresztettem sírva a páromat, "kicsi! családunk van, saját pici kis családunk..." és odabójtunk egymáshoz, és szerintem még ő is könnyezett, bár a sötétben nem láttam :). Szóval, nem feltétlenül a terhességgel, vagy a szüléssel leszünk anyák! Ne aggódj! Sok boldogságot! Biztos jó anyuka leszel, ha már foglalkoztat ez a kérdés...
2010. febr. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 18évesen lettem babás,19évesen szültem,20vagyok most.7honapos a Kisfiam.nem tervezett baba volt,de én már az elsö hetekben örültem.imádtam terhes lenni.mikor megszületett elláttamszerettem,de az a nagy imádat 3 hetes korára jött meg.nagy a szerelem.magátol jöni fog hidd el.az anyai ösztön.azota minden babás anyokát irigylek:)mert tudom milyen gyönyürü az egész:)

üdv-7hos mano anyuja

2010. febr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!