Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek korai?

Szerintetek korai?

Figyelt kérdés
van egy 13 éves lányom! szép,jó fej, és viszonylag jól tanul! és van barátja!! ez korai? szülőktől kérdezem inkább!

2012. máj. 1. 19:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hát a mai világban már szerintem nem. annak örülj hogy őszinte és elmondja. inkább egy kicsit próbálj az anya szerep mellett a barátnője is lenni, és akkor szerintem minden rendben lesz.
2012. máj. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy te a 13 éves lány vagy? :) Csak mert az írásod stílusából arra következtetek. :)

Na de a kérdésre válaszolva, szerintem még korai. Bár függ a lány és a fiú személyiségétől is, mert manapság már sok hasonló korú lány úgy viselkedik, mint egy rib@nc, a fiúk pedig szintén nem a koruknak megfelelően. Bár a tiltással nem nem tudsz elérni semmit, mert a lány így is, úgy is tudna találkozni a fiúval, ha nagyon akarna. Ha megbízható a lány és a fiú is, akkor áldásomat adnám a kapcsolatra. De meg kell beszélni vele, hogy milyen veszélyek leselkedhetnek rá: nemkívánatos terhesség, nemi betegségek stb, plusz tájékoztatni kell őt minden fontos dologról, és meg kell mondani neki, hogy nyugodtan megbízhat benned, és szóljon, bármi baj van. 16/L

2012. máj. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%

Korai. Attól, hogy ez a divat, attól még nem normális.

Persze, utólag eltiltani már nem fogod tudni tőle, de kontrollálni tudod, hogy mikor és hol találkozzanak, mennyit lehetnek együtt.

Magyarán heti 1-2-szer egy fagyi kora délután persze, belefér, de nem mehetnek "szobára", vagy bulizni, kés estig fene tudka hol lenni.

2012. máj. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
18%

Igen korai,az hogy együtt tanulnak,vagy elmennek moziba,fagyizni az belefér,de minden más korai a szájra puszi kézfogás,az együtt alvás még 16-17 évesen is korai,nem beszélve a szexről.

Másra kéne koncentrálnia nem a fiúkra,inkább tanuljon,barátnőzzön,fejlődjön ki a személyisége az elkövetkezendő években,ismerje ki magát.

Sajnos manapság a 13-14 évesek sminkelnek,isznak,pasiznak,buliznak,szexelnek,és sok szülőt ez abszolút nem érdekel.

Szerintem beszélgess a lányoddal,Ő még tulajdonképpen egy kislány tudnia kell mi a helyes és mi nem,az hogy van egy tingli-tangli barát aki nem komoly az nem gond.

2012. máj. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nem.. akármilyen korban normális ha van "barátja" attól függ mennyire komoly.. sztem itt a hosszú smárolás és egy kis tapi a határ..
2012. máj. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha meg tudják állni, hogy csóknál nem lesz több köztük, akkor nincs baj. A beleegyezési korhatár 14 év. Ez alatt bármilyen szexuális tevékenység bűncselekmény, még akkor is, ha a lány beleegyezik.
2012. máj. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem szülőként korai.
2012. máj. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
az a baj h nem mondta el...észre vettem amikor ölelkeztek a suli előtt!!! de szerintem nincs semmi komoly mert csak suliba találkoznak,és a lányomnak hatalmas szíve van bárkit bárhol megtud szeretni annyira h az már túlzás!!
2012. máj. 2. 14:09
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor gratulálok neki.xD
2012. máj. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, ha csak megölelte nem biztos, hogy a barátja... Vagyis más értelemben: Friedzoned a srác, és a lány úgy tekint rá, mint egy barátr, a fiú kapsol erre, valószínűleg nem is próbálkozik, mert ilyenkor a lányok hajlamosak beadni, hogy a srác olyan neki, mint egy fiútesó... És akkor nem járnak vagy bármi, csak barátok, és abba benne van, hogy átöleli, de nem járnak kézenfogva vagy bánomisén, csak pölö így búcsúzik... Aztán lehet, hogy csak nálunk van ez így...


14/F (Bocs nem vagyok szülő, de hátha számít amit írok, hogy nem biztos, hogy a fiúja.)

2012. máj. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!