Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tizenéves gyerekeket hogy...

Tizenéves gyerekeket hogy szokták büntetni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 15:20
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
100%

Kedvenc sorozat egy részét nem nézheti, vagy a legközelebbi programra nem mehet el, ami a haverjaival lenne.

Nagyon durva dolgoknál 2 nap TV, de annál ne több, vagy 1 nap számítógép, de a számítógépet nem jó korlátozni, mert azon sokat szokott a "kamasz világ" segíteni egymásnak, tanulni, szorgalkmit csináűlni...

A legjobban bevált a programeltiltás, mert azt megjegyzi egy ideig

2012. máj. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Hú, érdekes volt végigolvasni a kommenteket. 17 éves létemre sosem büntettek semmivel. Nagyon jól tudják, hogy nálam ezzel nem érnének el semmit. Egyébként, olyankor mi van, ha valakinek meg van tiltva, hogy bekapcsolja a gépet, és mégis bekapcsolja? Vagy el van tiltva a barátaitól egy ideig, és mégis találkozik velük? Ha engem büntetnének, ugyanúgy megcsinálnám, amit eltiltottak. Annak ellenére, hogy soha nem voltam megbüntetve, nagyon jól tudom, hogy a tetteimnek következményei vannak. Azt viszont nem tudtam, hogy ennyire elterjedt a tizenévesek megbüntetése.
2012. máj. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

4.-el értek egyet.

15 éves vagyok (lány), és bármit találna ki anyám, kitudnám cselezni valahogy, 100%.

2012. máj. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
93%

Engem sosem büntettek, de az itt felsoroltakkal nem is lehetne:

-Itthon én vagyok a rendszergazda, a netet csak én tudom kikapcsolni.

-Rá tudok csatlakozni a szomszéd hálózatára.

-Van tartalék gépem az ágy alatt, 5 perc alatt felélesztem.

-Van tartalék TV-m


:DDD

2012. máj. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Utolsó: DD
2012. máj. 13. 09:42
 16/24 anonim válasza:
Személyre szabva lehet csak büntetni. Hiába dobálunk be dolgokat, a büntetendő személy ismerete nélkül csak vagdalkozunk. Amúgy nálunk a kedvezménymegvonási rendszer működik, illetve Makarenko, ha úgy adódik.
2012. máj. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
3. gyermekemnél feladtam...
2012. máj. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
3 gyermekem van. 10, 12, 14 évesek (fiúk lányok vegyesen) Még soha nem kellet megbüntetnem őket. Nem csináltak olyat. Bár lehet hogy nekem nincsenek magas elvárásai (kitünő bizonyítvány stb)Sosem hisztiztek... Ha rosszabb jegyet hoznak pl 3-as saját maguk előtt akarják bizonyítani, hogy többre képesek. De az biztos hogy ezt csak egyénre szabottan lehet megtenni. Mindenkinek más jön be. Vagy semmi. De azt hiszem a mai gyerekeket nem lehet büntetni. Unokaöcsém 13 évesen elköltözött két hétre otthonról. Elég komoly jelzésértéke volt a szülők felé....
2012. máj. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
95%
neki kell kitakarítani a lámaketrecet napi kilencszer mert annyiszor szarik
2012. máj. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
engem még soha nem büntettek meg de a hatásos modszerek ezek: net megvonása nem mehetsz senkihez
2012. máj. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!