Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lehetséges, hogy én nem...

Lehetséges, hogy én nem voltam ilyen "lázadó kamasz"? Vagy ezután leszek? 18/F

Figyelt kérdés
Semmi jelét nem fedeztem fel magamon eddig akármiféle "lázadásnak''. Nincs velem semilyen probléma a tanulási lustaságon kívül. Van egy érdekes világfelfogásom, már amennyire ilyen lehet. Inkább mindent leszarok, mondhatjuk. Tehát nem idegeskedem felesleges dolgokon, nem veszek szinte semmit komolyan. Később persze lehet, hogy megbánom, mindenki ezzel jön. De én most akarom jólérezni magam csókolom, később lesz ami lesz, azt is el fogom fogadni. :D
2012. máj. 8. 00:29
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

én is ilyen vagyok :D de nem tudom hogy ez jó e vagy sem :D


15/L

2012. máj. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Lázadni sokféleképp lehet... Épp azzal is, hogy pont lesz@rsz mindent! Nem veszel komolyan semmit! EZ is egy lázadás, csak másféle! :)
2012. máj. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De aztán ki tudja, lehet hogy ez a leszarás a lazadás. De ezt ne úgy értsétek mint érdektelenség, hanem valami "nem komolyan venni tudás". Én is sokszor gondolkozom ilyeneken, hogy miért is élünk(mint mindenki más ebben a korban sokszor, gondolom), maga a tény is, hogy egy bolygón élünk elképesztő. Mindig próbálok elvonatkoztatni mindent mindentől, és amikor pl. a tanár mondja, hogy vegyük komolyan az érettségit... MIT IS??? Érettségi-iskola-város-Magyarország-Európa-Föld-Naprendszer-Tejútrendszer És meg ki tudja mennyi galaxis van a világegyetemben és hány Föld-szerű bolygó, ahol mások ugyan ilyen kis pitiáner dolgokat próbálnak meg komolyan venni. Tehát mit is valójában? Lehet hogy hülyének néztek, de senki se tud semmit ezen a világon. Lesz ami lesz, én jól érzem magam és nem fogok megfelelni senkinek sem, mert nincs miért, senki sem több a másiknál semmivel. Ami nem tetszik azt meg úgy is leszarom. :D (Hopp, ez lázadás volt?)
2012. máj. 8. 01:20
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint igen. Majd arra leszek kíváncsi, hogy ezt kinövöm-e és megkomolyodom-e. Nagyon remélem, hogy nem, különben csalódni fogok magamban. :DD
2012. máj. 8. 01:22
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki a maga módján, de átesik ezen. Mindenki, akinek egészséges lelki fejlődése van. Nálad a lázadás a számodra feleslegesnek vélt dolgok "leszarása" :) Szerintem normális. Én lelkis voltam, mostanra tanultam meg szelektálni a fontos hatásokat. 10 év telt el :) Neked könnyebb köv. 10 éved lesz! :)
2012. máj. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van és volt lázadó-korszakom, nem olyan, mint másoknak, de van, volt.

Nekem ez pl. abban nyilvánult meg, hogyha apum úgy szólt hozzám, hogy az rosszul esett, bántó volt, akkor hiába mondott valamit, úgy voltam vele, hogy 'csak azért se'. Rengetegszer fenyegetőzött azzal, hogyha nem rakok rendet, akkor majd úgy érek haza egyszer, hogy kidobál minden cuccomat. Ilyenkor mindig jött a dac, hát jó, akkor lássuk, mikor dobod ki a cuccaimat. Persze, sosem tette meg.


De ez több éve így van, és azt is tudom, miért. Olyan hangon szól hozzám, hogy az hihetetlen. Nem képes normális, emberi stílusban elmondani, hogy rakjak rendet a szobámba. Rögtön ordibálni és fenyegetőzni kell, ezzel pedig nálam nem megy semmire. Nem tudatos részemről, egyszerűen belülről jön, hogy nem, csak azért se.


Ez is lázadás, és az is, amit te csinálsz. :D

17/L

2012. máj. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
nem hiszem h későbbb már az elszl
2012. máj. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

hah, jó fej vagy, bírlak:D

amikor valamire ráparázok nekem is rögtön eszembe jut, hogy de aztán miért is félek én ettől ennyire?? nem nagy dolog, csak egy kis porszem vagyok a naaagy Mindenségben, minden relatív, semmi sem számít igazán, blabla. :D

amúgy én sem voltam/vagyok az a tipikus lázadó kamasz, akinek a szobája rockzenétől dübörög, és ordibál a szüleivel stbstb.. persze ez a 'csakazértsem'-dolog azért valamennyire nálam is megvolt, de ha jól belegondolok, nem volt semmilyen nagyobb kamasz-zűröm, ami manapság átlagos lenne. És nem azért, mert én olyan pedáns példagyerek lennék, vagy nem szórakoznék,.. egyszerűen így alakult, nem az a fajta lány vagyok, és szerintem sosem leszek az.

19/L

2012. máj. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De jó, hogy nem én vagyok csak így. :) Sok ember nem tud elszakadni a földtől és kívülről nézni magát, mintha egy filmben lennénk. Nem egy oltári nagy szinészkedés az egész életünk? :D Sajnos sosem fog kiderülni, hogy valójában mi ez az egész MINDEN. Szó szerint minden. Belegondolni is borzasztó.
2012. máj. 13. 23:35
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül jó ha nem veszel semmit komolyan de nem is rossz. Ez egy olyan középút a világ felé viszont magadnak mindenképp jó. Valószínűleg hosszabb, nyugalmasabb kényelmesebb életet fogsz élni.
2012. máj. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!