Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Titeket zavarna, ha...

Szülők! Titeket zavarna, ha megtudnátok, hogy a 14-15 éves lányotok már nem szűz?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 13:25
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos most a két korcsoport között hatalmas különbség van, mert a 14-15 évesek körében gáz az, ha valaki még szűz, a szülőknél épp fordítva. Nagyon elszaladt a világ...
2012. jún. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
2: Értem, amit mondasz, de szerintem ilyen témában nem csak az a lényeg, hogy teherbeesett-e, vagy sem, hanem a lány erkölcse hol tart... Attól, hogy védekezett, még lefeküdt valakivel, gyerekfejjel.
2012. jún. 6. 13:50
 13/34 anonim ***** válasza:
91%
Igen, zavarna. De főleg az zavarna, hogy itt valamit ÉN rontottam el nagyon.
2012. jún. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
56%
Megkeresném azt aki levarrta és kiherélném.
2012. jún. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ. Haragudni biztos nem haragudnék rá, hisz én is 15 éves (és 364 napos :D) voltam, amikor elvesztettem a szüzességem, viszont én ugyanazzal a fiúval jártam még utána majdnem 5 évig. Ő érzi mikor érett rá, szeretném úgy nevelni, hogy az ilyeneket nyugodtan tudja megosztani velem, és hogy ne engedjen a kortárs nyomásnak, viszont ha ő érzi rá késznek magát, megfelelő kapcsolatban, akkor nincs miért haragudnom. Az viszont zavarna, ha egy éjszakás kalandban, csak a kortársak miatt történne meg. Várhatott volna még vele, de az ő élete, nekem sem lett lelki sérülésem, vagy elferdült erkölcsöm attól, hogy nem vártam 18 éves koromig.
2012. jún. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
86%
Igen zavarna. Nagyon is. Egy 14 éves még semmiképp nem érett arra h szexeljen. Lehet h azt hiszi h nagylány meg húúú de szerelmes, de én nem tudok olyat elképzelni h ilyen idősen már tényleg úgy álljanak a dolgok h érett legyen rá és tudja is h mit csinál. Persze elmagyaráznék neki mindent, de az még nem azt jelenti h érett. Én is tudtam már ennyi idősen a dolgokat, mégis kivártam 18 éves koromat és az első igazi nagy szerelmet. Nem feküdtem le csak azért senkivel mert húúú de ciki h szűz vagyok. Valjuk be, a legtöbben azért csinálják ebben a korban
2012. jún. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
50%

Érdekes, nem is olyan régen még normális volt, 15 évesen akár férjhez is menni, pedig akkor még nem is tudtak semmiről semmit, azóta meg aztán annyit haladt a világ, hogy a csapból is a szex folyik, már a gyerekek is tisztában vannak a dolgokkal, hatodikban órán oktatják mit, hogy mivel, könnyedén elérhető mindenkinek minden hozzávaló fogamzásgátló, aztán mégis mindenki sokkot kap, ha egy 15 éves lefekszik valakivel.


A kedvencem az, akit elszomorítana, ha a lánya ezt csinálná, igaz ő is ezt csinálta, bár az más mert izé utána nem szexelt másokkal és akkor az nem számít. Ekkora képmutatást..

2012. jún. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

Igen, utolsó, egyetértek, én sem gondolnám, hogy bárki is érett lenne erre ennyi idősen.


Nem tudom, ki pontozgat, de én mindenkit felpontozok!

2012. jún. 6. 14:16
 19/34 anonim ***** válasza:
51%
17. Igen ám de régen akkor már össze is házasodtak és nem feküdtek le (elméletileg) soha többet mással. Azért nem ugyan az h 1 emberrel csinálja egész életében v 20 éves koráig 05-20-szal.
2012. jún. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
és ha ciki is...a többieknek nem kell az igazat mondani...én is hazudtam anno az osztálytársaimnak, nem akartam hogy kinézzenek miatta de egyáltalán nem érdekelt még a dolog...később kiderült hogy több mint a fél osztály hazudott a témával kapcsolatban.....
2012. jún. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!