Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Titeket zavarna, ha...

Szülők! Titeket zavarna, ha megtudnátok, hogy a 14-15 éves lányotok már nem szűz?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 13:25
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
59%
jah meg 50es munkatársam mesélte h őnekik meg volt szabva h mikor találkoznak a kiszemelttel és akkor is csak felnőtt jelenlétében.
2012. jún. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

17-es!

Azt elfelejted, hogy én az erkölcsi részére vagyok most k

2012. jún. 6. 14:24
 23/34 A kérdező kommentje:

17-es!

Azt elfelejted, hogy én az erkölcsi részére vagyok most kíváncsi a dolgoknak és házasságban szexelni nem hinném, hogy elvetendő dolog lenne. És azt se feledd, hogy akkoriban több generáció is élt együtt, magyarán a gyereket, akit megszült a tizenéves, nem ő nevelte fel, hanem az anyja, nővérei, sőt, még a mamája is.

Gazdagabbaknál meg nyilván a tapasztalt dada.

Ebből is látszik, hogy régen sem voltak rá érettek... Pedig akkor aztán vagy kapáltak, vagy latint és görögöt tanultak...

2012. jún. 6. 14:25
 24/34 anonim ***** válasza:
66%

Sajnos ebben a világban már nagyon korán "érnek" a lányok. Nem fogom fel miért..

Én egy modell alkatú lány vagyok, akire jönnek a pasik mint legyek a légypapírra, de vártam a szex-el míg szerelmes leszek (21 éves voltam!!) 1. barátommal 16 éves koromban jöttem össze, és eszem ágában nem volt olyan idősen elveszteni a szüzességem. Egy világ fog összedőlni bennem ha egyszer lesz egy lányom, és ilyen fiatalon akar felnőni :( Persze közel sem várnám el a 21-et. Az már az én szerencsétlenségem, hogy folyton elkerül a szerelem :)

2012. jún. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
51%

Okos 17-es!

Ezt azért írtam,mert én magam is rájötte, hogy hülyeség volt,semmin nem változtatott,nem lettem nagyobb lány,de akkor jó ötletnek tűnt. Valószínű,ha anyukámmal lehetett volna ilyenekről beszélni,akkor nem az lett volna az első gondolatom,hogy majd én kiderítem,hanem megkérdeztem volna,hogy mi ez az egész felhajtás.De már belátom,hogy rohadtul nem voltam rá felkészülve 15 évesen.És ez nem álszentség.

2012. jún. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
24%
Én lehet elküldeném diákmunkára meg nyárimelóra. Ha már annyira nagy lány, meg felnőtt akar lenni akkor legyen. De a pénzét sem költhetné ám arra amire akarja.
2012. jún. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
100%

Huh, ilyen történetet már hallottam, mint a 20-é (a fél osztály csak hencegett, hogy ők már voltak valakivel).

Zavarna, ha megtudnám, mert jobb szeretném, ha előtte velem elbeszélget a dologról (anyai szerepben beszélek), és elmondhatnám neki, hogy várjon. De ugyanakkor sok mindentől függ már ez a szüzesség elvesztés-mizéria. Pl. van-e barátja, tartós kapcsolata? (vagy egy osztálykiránduláson hirtelen felindulásból történt?) Elég érett-e már lelkileg? (Igen is vannak 14 évesek, akik már érettek rá. Van olyan 19 éves ismerős csaj, aki azt hiszi, akkor lehet gyereke, ha orgazmusa van, annyira éretlen, tudatlan.) Tudta-e, hogy mit csinál, vagy csak ez folyik a csapból is, ezért akart túllenni a dolgon?

2012. jún. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
10%
Nem attúl lesz érett rá h tudja h mi az a szex meg h hogy lehet terhes. Nem csak testileg, hanem agyilag, érzelmileg és gondolkodásmódban is kész kell h legyen rá. És ez nem 14 évesen van, mert 14 évesen még mindenre azt hiszi h húúú meg jaj. Még nem is jár senkivel de már csupa szerelmes. Van ameik képes csak azért lefeküdni valakivel mert azt mondja neki h ha szereti, megteszi. Akkor hol érett rá??
2012. jún. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
25%

Nagyon elszomorodnék,és haragudnék magamra,hogy valamit nem jól csináltam.

Még csak egy 13 hónapos fiam van de remélem lányaim is lesznek.Mindenféleképpen addig fogom megnevelni amíg lehet,mindenképp időben világosítom fel,mondom el neki a korai szexuális élet következményeit,veszélyeit,igyekszem jól nevelni,legyen egy normális értékrendje legyen tartása,önbecsülése, ha fiú,ha lány nagyon fontos.legyen köztünk bizalom,jó kapcsolat legyen közöttünk,és biztos vagyok benne ha ezeket elérem,és megteszem akkor nem fog 14-15 éves éretlen kislányként még fiúkkal hemperegni,és nem azért mert nem engedném,ha nem Ő maga sem gondolna rá,és nem tartaná helyesnek.

2012. jún. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
67%

örülni nem örülnék, kiselőadást tartanék a védekezésről, de különben az én gyerekem, elfogadom olyannak amilyen

visszacsinálni már úgy sem lehet

max magamat okolhatom, hogy hol rontotta el?

2012. jún. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!