Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lehet meleg a legjobb haverom?

Lehet meleg a legjobb haverom?

Figyelt kérdés

A legjobb haverom fiú, ezzel nincs baj . Viszont aggaszt a viselkedése ...

Pár hónapja egyre furcsábban viselkedik. Észreveszi ha bárkin új ruha van , másmilyen a haja , akár fiú, akár lány és ált. megdicséri . A haját zselézi , bár ez nem jelent semmit. Nemrég strandon voltunk hatan és hazafele mentünk, amikor egy fiú levette a pólóját , madj egy másik is , én meg viccből mondtam, hogy " én viszont nem veszem le (itt már nem fürdőruha volt rajtam) . Erre egy másik fiú (gondolom) poénból elkedze mondogatni h vedd le, vedd le , mire ő : szerintem nem kéne . Odafordul hozzá a vedd le-s srác és megkérdezi : meleg vagy ? . Pár másodpercet hezitált, majd nemet mondott.


2012. jún. 9. 23:01
1 2
 1/14 Watson ***** válasza:
100%

Nálunk osztálykiránduláson helyhiány miatt két fiú egymás mellett aludt , boxerban . Eléggé furcsa volt ,amikor elkezdtek dumálni : -Cica , arréb tennéd a lábadat ? - Persze. Szeretlek -Én is .

Elméletileg poénnak szánták, de egész éjjel a buzulásukat hallgattam ... Semmi bajom a melegekkel, sőt imádom a yaoikat és a BL regényeket. :D

Ha meleg , nem baj . Elképzelhető, hogy az .

2012. jún. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Elhamarkodott lenne ennyiből levonni.
2012. jún. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem jelent semmit.
2012. jún. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a hezitálással csak poénkodott. Velem is volt már olyan, hogy megkérdezte az egyik srác, hogy tetszik-e nekem a haverja, és azt mondtam: Hááááát (megvakartam a fejem) NEM!! Szal nem jelent semmit!
2012. jún. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem, nagyon nem poénnak szánta ...

Szerintem rossz hatással vagyok rá, tényleg egyre lányosabban viselkedik . Mondjuk ezzel semmi bajom sincs , melegpárti vagyok. Sőt, jól néz ki ha két helyes csávó ölelkezik *_*

2012. jún. 13. 21:45
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
-.-" sztem nem néz ki jól. de hát ízlések és pofonok. viszont ha nem zavar, ak mi itt a baj??? o.O
2012. jún. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Semmi . Csak felvetettem a kérdést.
2012. jún. 14. 16:05
 8/14 anonim válasza:
41%
Ha szerinted jól néz ki akkor szerintem te is buznyák vagy.
2012. jún. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2012. jún. 19. 20:28
 10/14 A kérdező kommentje:
...és a csajok nem jönnek be .
2012. jún. 19. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!