Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Attol féllek hogy a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attol féllek hogy a legjobb barátom meleg. Hogy derítsem ki?

Figyelt kérdés
Én a leszbiket szeretem mert szerintem az szexy.De a férfi-férfi az már nem jönn be.13/fiú

2012. máj. 2. 18:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Markold meg a farkát.Ha hagyja,meleg..
2012. máj. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem akarja elmondani, akkor úgysem fogja. Esetleg bepróbálkozhatsz nála (igen, úgy). A két férfi kapcsolatáról annyit, hogy a lányoknak lehet, hogy pont az jön be, mint nekünk a leszbikus párok.
2012. máj. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor engem is melegnek nézznek.Nem gondolod?
2012. máj. 2. 18:06
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig, ha rákérdezel, úgysem fogja megmondani, így más módot nem nagyon látok. Egyébként neked semmi közöd nincs az ő magánéletéhez. Jobb, ha ez örökké megválaszolatlan marad. Ha bepróbálkozna nálad, akkor pedig már te is tudni fogod a választ. Második voltam.
2012. máj. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

És ha meleg akkor mi van? mondjuk látszik ,hogy egy 13 éves kérdezte.. ezt a gyerekes felfogást.ja bocs. gyerek vagy. De akkor se kéne ennyire undorodni!nem arról van szó ,hogy most te is az legyél ,de el kell fogadni ,hogy az.Ő attól még nem lett más. ugyan az a barátod mint aki eddig.Szerintem az sokkal undorítóbb ha ezért valaki megszakít egy kapcsolatot. főleg ha a legjobb barátod és cserbenhagyod. 20/L

amúgy meg még ennyi idősen nem lehet tudni. (vagy ha igen úgy se fogja megtudni)

várj még 1-2 évet amikor biztos leszel benne és akkor kérdezz rá.

2012. máj. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
*úgy se fogod megtudni.
2012. máj. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, mi jön be neked? Ha tudná sem akarná a te kényed-kedved szerint váltogatni a szexuális orientációját, elvégre nem neked kell megfelelnie. Kideríteni nem tudod, vagy kiderül magától vagy örök homály fedi. Figyeld meg a reakcióit, kapcsolatai kiforrásának menetét és vonj le következtetéseket abból.
2012. máj. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
aki ismeri magát az már 13 éves korára tudja magárol, hogy meleg-e vagy sem... legalább sejheti. de sokan elnyomják vágyaikat és csak később jönnek rá:/ egyébként énsi kiderítettem legjobb haveromról h meleg. sikerült. de attól semmi sem változott
2012. máj. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok 14/f sajnos énis meleg :/ de egyébként ha az is a barátod akkor ne szakítsátok meg a barátságot.. Attol, hogy meleg ugyan olyan jó barátod lehet. Amíg nem csinál veled semmi olyat amit te nem szeretsz:p elvégre nem tehet róla, hogy nem heteró
2012. máj. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem még várj ezzel a kérdéssel . jah és szerintem ne ítéld el még akkor se ha bebizonyosodnál arról hogy meleg mert az már bunkóság!

(Próbálok saját véleményt írni úgy hogy, ne látszódjon úgy mintha a 20 éves csajsziról copy-ztam volna xD)

2012. máj. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!