Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányom folyamatosan rosszked...

A lányom folyamatosan rosszkedvű és sír. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
11 éves és nem értem mi van vele aggódom.
2010. aug. 14. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerelmi bánat? elvesztett valamit? meg kéne keresni egy barátnőjét, mit tud.
2010. aug. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Annyit tudok hogy a nővérével folyton veszekszik.Most például azon hogy kapnak 2 kisállatot illetve a 10 éves lányom kap és a nővére meg azt mondta neki hogy a kisállat az övé is.És végképp nem tudom hogy mit tegyek.
2010. aug. 14. 18:26
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
10-11 éves az még inkább kisgyermekek kategória
2010. aug. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem ő nem kisgyermek nagyon fejlett mint testileg és lelkileg is.
2010. aug. 15. 12:02
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
szóval ez szerintem csak testvér viszály, mond meg nekik hogy a 2 kisállat mindenkié
2010. aug. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. ez nem ilyen egyszerű. ezen én is átmentem, kb. 9évesen, állandóan sírtam, de ok nélkül. Nekem ez összetettebb dolog volt, lelki eredetű. Szerintem ha ez igy megy akkor forduljatok vele gyerek-pszcihológushoz..( JÓ TANÁCS. )13/L
2010. aug. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 14 éves vagyok, 2 nővérem van. Mivel énvagyok a "pici" így én külön kategóriába vagyok, vannak ők és én. Ők mindig mindent megbeszélnek, és együtt vannak, jól tudnak nevetgélni meg minden. Egyikük 22 a másik 18 éves. Sokszor azon sírok és akadok ki h nem is szólnak hozzám, pedig ez szinte megszokott dolog. Én elmentem pszichológushoz, lekellett rajzolnom állat ként a családomat, apa:ló anya:pillangó tesóm (22): hal tesóm (18): béka ebből a pszichológus azt vette le h nekem rossz a kapcsolatom az apámmal. Az ilyen ész doktornőnek nem kérdeznie is kellett volna? Én szeretem a lovat meg a pillangót is a halat és a békát utálom. És ez a nő már 40 éve pszichológus. Tehát sztem fölösleges elvinned őt. Beszéld meg vele, h mi bántja. :)
2010. aug. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem van egy bátyám és folyton azt érzem, hogy vele többet törődnek. Lehet csak figyelemhiányban szenved vagy vmi hasonló. Nekem több ismerősöm is azt mondta, hogy 3 vagy több testvér esetében a kövi igaz:

a legnagyobb a legokosabb és a legérdekesebb

a legkisebb meg a legaranyosabb

a többi meg van mint a befőtt

szerintem mind a 3-an kapjanak egy kisállatot :)

2010. aug. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonló korosztályú vagyok... Csak úgy szoktam sírni, de mindig este...
2010. aug. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is van egy 16éves lányom! Nem könnyű a helyzeted!

Ha teheted alakíts ki a lányoddal egy bizalmas viszonyt! Beszélgessél vele sokat és és legyél hozzá őszinte, ha ő is kérdez! A sírás oka valószínűleg a kamaszodással kapcsolatos! Majd kinövi!:))

Lányom is sokat sírt, a halálról beszélt örökké! Aztán egyszerre megváltozott! Más kezdte érdekelni! De hát ez van, törődj bele! Ragaszkodj a sok beszélgetéshez!

Mi is a lányommal rengeteget beszélünk, ha valami bántja nekem mondja el, ha örül én tudom meg elsőre! Ja és 2éve van egy szerelme! Mára már kiegyensúlyozott lett!

Sok sikert!

2010. aug. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!