Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van szülés elötti depreszió?...

Van szülés elötti depreszió? Minden nyomasz, nincs kedvem semmihez. Más is érzett ilyet? Lehet, hogy attól van, hogy már meg kellett volna szülöm?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is kész voltam az utolsó 3 hétben a második gyerekemmel. Normális? Nem normális? Ez van.

Hamarosan vége lesz.

Szép szülést Neked!

2011. nov. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én így voltam az elsőnél, és most is így vagyok

Állandóan aludnék, hirtelen néha olyan feszültség tör rám valami kis semmiség miatt, hogy majd szét vet az ideg, és sokat sírok, és könnyen eltörik a mécses.

Szerencsére itt a fiam, akivel naponta kétszer sétálunk, játszóterezünk, tehát nem nagyon hatalmasodik el rajtam a depi:)

Találj elfoglaltságot, rendezgesd a kis ruhákat, vásárolj mindennap valami kis apróságot, akár egy fényképalbumot, bármit, amiben örömödet leled

2011. nov. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!