Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elengednétek a lányotokat?

Ti elengednétek a lányotokat?

Figyelt kérdés

17 éves lányom van, a Balatonhoz akarnak menni augusztus utolsó hetére néhány barátjával.Már 7 éve egy osztályba jár a legtöbbel, ismerem is őket, viszont rajta kívül csak 2 lány lenne, és 8-9 fiú. Az egyik srác nagypapájának házában lennének Füreden. A legidősebb srác 23 éves, a lányom azt mondja, hogy ő normális gyerek, sportember, megveti az alkoholt, és a többi most nagyon menő dolgot is, szóval szerinte rendet tartana. A lányom egyébként többnyire megbízható, nem züllött, barátja sem volt még, jár bulizni, de mindig telefonál, mikor odaér, közben is, és mikor indul haza, vagy néha én megyek érte. Nem szokott berúgni, nem füvezik, semmit nem látok rajta, mikor hazajön ( mindig felkelek, mikor telefonál), beszélgetni is szoktunk. Néha nem időben érkezik, de akkor előtte telefonál, hogy maradhat-e még. Az iskolai jegyei nem a legjobbak, de ebből sosem volt probléma. Itthon sokat segít nekem, ritkán zördülünk össze. Még sosem engedtem el több napra egyedül, SZIN-re akartak menni, de oda nem engedem, bár az valamennyivel másabb is szerintem. Köszönöm előre is a véleményeket, tanácsokat.

43N


2012. júl. 1. 14:07
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
47%
Az lehet, hogy a lányod nagyon rendes gyerek stb, na de a többiek...? Tudod, az ilyen kirándulásokon, nyaralásokon kicsit mindig elszabadulnak az indulatok, mindenki tombol stb. Ha idősebb lenne, akkor nem lenne kérdés, de még mindig kiskorú. Tudom, most fognak jönni azok a válaszok, hogy "meg kell bíznod benne" meg a többi, de én szívem szerint biztos, hogy nem engedném. :(
2012. júl. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
75%
Persze, néha kell egy kis züllés. Ez a "normális gyerek, sportember, megveti az alkoholt, és a többi most nagyon menő dolgot is, szóval szerinte rendet tartana." szöveg nagyon tetszik, de sajnos kamu.Itt bizony folyni fog a pia, de ezt neked is tudnod kell.Elengedném, de a rendszeres telefonásást, mondjuk naponta, megkövetelném.
2012. júl. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Úgy gondolom, nem a többiekben kell megbíznom, hanem benne, de azért kikérem a véleményeket is persze. Azt mondta, minden reggel, napközben és este is felhívna.
2012. júl. 1. 14:12
 4/36 anonim ***** válasza:
56%
Én a fiúk számát sokallom kicsit a lányokhoz képest. A lányok ebben a korban jóval józanabbak, ha többen lennének, talán jelentene valami féket. Ilyen arányokkal nem engedném el, sajnos a sok részeg fiú + kevés lány összeállítás nem veszélytelen. :(
2012. júl. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
26%
7 éve egy osztályba jár? :D Akkor inkább tanultasd a nyáron és ne engedd el. :D
2012. júl. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
23%
Azzal semmit nem érsz, ha felhív reggel (mikor már nem részeg) és este (mikor még nem részeg). Pont, hogy a barátokat kell szemügyre venni, mert a legjobb kislányt is bele lehet rángatni akármibe. Csak egy kis ez, csak egy kis az... Itt most nem a szexre gondolok, az még a kevesebb, de részegen való viháncolás... Pláne vízközelben, meg normális felnőtt nélkül... Nem irigyellek, én meghalnék az idegességtől végig... Biztos nem lesznek könnyű napjaid...
2012. júl. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
83%

engedd el, hagy szórakozzon, iszogatnak egy kicsit, táncolnak, jól érzik magukat.

te talán ne ezt csináltad?

17 éves könyörgöm, ha tudnád miket csinálnak a mai 13-14 évesek..

2012. júl. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
47%
+ mi a Balatonra nem is fürdeni járunk hanem inni. :D De kb. mindenhova sztem minden buliba kell a pia hidd el ott is lesz. :D
2012. júl. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
23%
Igen, kell a "szórakozás", de nem messze a szülőktől... Legalább minden nap rájuk nézne valaki, de így... Ez nem kiskorúnak való. Ha meg valami baj történik, téged is elővesznek, hogy miért engedted el...
2012. júl. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Amúgy az általam ismert srácok jóravalók, nagyon szeretik a lányom. De talán egy szülő, felnőtt mégis kellene oda.
2012. júl. 1. 14:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!