Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinálnátok ha 17 éves...

Mit csinálnátok ha 17 éves fiatok raszta hajat szeretne?

Figyelt kérdés
Már nagyon rég óta növeszti de nem mondta hogy miért...SEmmi bajom ellene de azért ezt mégis meg kell gondolni, látszik hogy nagyon szeretné mert már régóta ezért növesztetteszóval nem az a hirtelen ötlet. Amúgy hosszú hajjal sokkal jobban nézett ki mint röviddel és szerintem a raszta haja nagyon illik a stílusához és jól állna de azért mégis...
2012. júl. 5. 13:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Engedd hogy megcsináltassa.(:
2012. júl. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Egy fiúnak azért könnyebb megszabadulni a raszta hajtól mint egy lánynak. Most nyári szünet van simán meg engedheted neki. Ha nem jön be neki ez az egész akkor le tudja vágatni (mert én úgy tudom a raszta hajtól csak vágással lehet meg szabadulni, de bocsi ha tévedek!) Szerintem engedd meg neki! :)

További szép napot! :)

2012. júl. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
igen, szerintem engedni fogom meg hát az apjának is volt raszta haja még régen szóval ő tuti megengedné... :D
2012. júl. 5. 13:57
 4/14 anonim ***** válasza:
Nyugodtan,nincs abba semmi ,ha megcsináltatja.Legalább örülni fog neki.:D
2012. júl. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Inkább raszta haj, mint orrpiercing.....
2012. júl. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én alapvetően nem rajongok a raszta hajért, szóval ha a gyerekem ilyen ötlettel állna elém, előbb viccesen felajánlanám, hogy ha nagyon ragaszkodik a stílushoz, a legjobb lesz, ha emigrál Jamaicába. :) De persze megengedném, a fiatalok sok butaságot elkövetnek, mire rátalálnak önmagukra (nekem neonkék hajam volt, a szüleim biztosan nem így képzeltek el, amikor loknis kislányként futkostam a kertben). :)
2012. júl. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is engedném neki. Semmi gáz nincs benne :) Hajrá! :)
2012. júl. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Közöltem neki hogy megcsináltathatja, szó szerint elkezdett ölelgetni...aztán mondta hogy akkor pár haverjával beiratkozik fodrászhoz...azért jó hogy ilyenekt a barátai, mármint hogy megvárták hogy döntsek és együtt csintáltatják meg :)
2012. júl. 5. 14:07
 9/14 anonim ***** válasza:
Én annyira nem volnék oda érte, de Ő tudja. Ha megunta lenyíratja max. ha nincs más mód az eltüntetésére.
2012. júl. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Szerintem nyugodtan megengedheted neki.

Én is örülnék a helyedben, mert a mai világban a 17 éves fiúk kigondolnak vmit és megcsinálják. Nem kérdezik meg a szüleiket, nem úgy, mint a te esetedben. Még meg is ölelt. :)

2012. júl. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!