Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ciki az ha egy...

Szerintetek ciki az ha egy férfi képet mutat a fodrásznak arról, hogy milyen hajat akar?

Figyelt kérdés
A fodrászom jó, de sosem sikerül elmagyaráznom teljesen azt, hogy milyen hajat akarok. Szerintetek az egy férfinek ciki ha a netről kinyomtatja kis méretűbe a hajról egy képet és megmutatja neki?
2011. dec. 19. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:

áá nem! ilyen kicsinyes dologban nem kell alamuszinak lenni!! csak az ő munkáját könnyíted meg ha viszel képet!

csak bátran!

2011. dec. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vigyél, miért lenne cik? :D

Mondjuk az én fodrászom falnak meg tőle, ha valaki képet visz neki. :D Mert ha nem ugyanolyanra csinálja, akkor ő a béna... igaz, hogy a képen teljesen más arc és fejformájú ember van, teljesen más típusú hajjal, és hogy a vendégét nem lehet olyanra megcsinálni, az nem számít. :D

Szóval a kép még nem garancia, hogy olyan is lesz, de egy próbát megér, hátha tényleg csak a kommunikáció nem stimmel esetetekben. :D

2011. dec. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elég hiú lehetsz kissé erős önértékelési problémákkal.

Egy bizonyos frizura kell, hogy jól nézzél ki?


Szerintem nem ciki, de én nem tenném meg -hülyén érezném magam-. A fodrászom (nőnemű) viszont eléggé nevetségesnek tartja, amikor egy pasi ilyen szinten elpipiskedik a hajával. Szerinte egyáltalán nem férfias, ha próbálják magukat szebbnek feltüntetni, mint amilyenek.

...És ez mondjuk szerintem igaz.

2011. dec. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hiú, és nem fogok méregbe gurulni ha nem olyan lenne a hajam, csak azért vinnék képet, hogy megmutassam milyen típusúra gondoltam, valami hasonlóra, hogy legyen valami stílusa.
2011. dec. 20. 15:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Az ember stílusába, kisugárzásába a hajviselet vajnyikeveset ad. Talán egy tinidiszkó "kikent p1csája" pár pillantást vet rád, akár még meg is hívhatod saját költségen, de rajtad nem változtat.

Pasiknak fölösleges az ilyen...

2011. dec. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sztem számít a frizura, és nem leszel se nevetséges, se férfiatlan, se b.zis és még ki tudja miket fognak rád itt kiáltani, attól h VISZEL EGY KÉPET.

Basszus, haggyukmár.

Egyébként az utolsó előtti fodrásza érdekes fej lehet. Ebből van a pénze és leszólja azokat akik törődnek a hajukkal? Wtf? 1-es géppel lenyírja mindnekinek egyen frizkóra azt csá? Nem nagyon nőtt fel még a sjaát szakmájához úgy tűnik. Ha nagyobb körből járnának hozzá akkor lehet feltűnne neki h azér elég sok férfinak fontos a kinézete... most nem arra mondom h túlzásba kell vinni de a másik véglet se jó, a szocreál korszakból ránkmaradt, igénytelen tömegminta gyárimunkás képe...

Ha egy igényesebb szalonba bemész és nem a lakótelepi földszinti Mari nénihez, akkor ott minimum az arcodba tolnak 5 újságot h válassz ha akarsz...

2011. dec. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem sem ciki!Nyugodtan vigyél! Nem kell ezt túl dramatizálni:D
2011. dec. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!