Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám velem akar jönni állást...

Anyám velem akar jönni állást megnézni. Hogy beszéljem le róla? (tök nevetséges és ciki! )

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 10:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Hàny éves vagy, ha meg nem sértelek?
2010. máj. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Hát nem tudom, de mindenképp beszéld le, mert tuti nem vesznek így fel sehová.Én vállalkozó vagyok, és nagyon megnézem ki dolgozhat nekem.Anyuval jövő biztosan nem.
2010. máj. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%
Hát az én anyukám is ilyen...velem is jött, nem egyszer. De szerencsére felvettek:D
2010. máj. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
26 vagyok...ezért írtam,hogy nevetséges...tuti hülyének fognak nézni!
2010. máj. 11. 10:30
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon akar,hagyj kísérjen el, csak várjon meg vhol a közelben, mond meg neki,h várjon meg kint,h nehogy azért ne vegyenek fel,mert nem vagy elég önálló.
2010. máj. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Én is 26 vagyok. Tényleg nagyon ciki!! Beszéld le róla mindenképpen. Az én férjem is vállalkozó, és nagyon fontos az első benyomás. Sose veszi fel azokat, akik nem egyedül, hanem anyuval/férjjel/gyerekkel/nagymamival érkeznek.

Milyen jellegű a meló?

Mert ha vállalkozónál, akkor nagyon ciki, ha nagy vállalatnál, akkor max megvár a folyosón, gondolom a HReshez nem akar bemenni veled XD

2010. máj. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
én is anyuval mentem 22 évesen, de nem ő akart velem jönni, csak utána arrafelé volt dolgunk, megkértem, h várjon meg kint, a portára sem jött be,mert lejöttek elém és ugye ha látják h anyuval vagyok azt hiszik h egyedül nem vagyok képes semmire.....szerintem mond meg neki, h nem vagy elég hiteles és önálló a munkavállaló számára, ha anyukáddal mész és nem fog felvenni, mert nem hiszi el h egyedül is képes vagy elvégezni a munkát. Az első találkozáskor mit néznek? a legtöbb dolgot csak állítod magadról.....azt látják, h hogy öltöztél fel, tiszta rendezett vagy, ill. milyen a kiállásod (anyu ezt rendesen lehúzhatja)
2010. máj. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%

Első vagyok.

Hát nem tudom, milyen munkát keresel, és milyen képesítése(i)d van(nak), de az biztos, hogy ha egy normalis, 26 éves embert az anyjának kell kísérnie, nagyon furan jön ki... Gondolhatják azt is, hogy nincs ki az összes kereked! Kivétel persze, ha buta lány vagy, és éjjeli mulatában akarsz elhelyezkedni... Ámbár az anyuka ott sem tehet sokat, lévén a "baba" nagykorú!

2010. máj. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
71%
Bocs, mulatóban
2010. máj. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki,hogy már betöltötték az állást,nem aktuális,aztán elmész suttyomban.
2010. máj. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!