Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megőrülök, mit tegyek?

Megőrülök, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lányom 14 éves és minden szombaton a hajógyári szigetre jár bulizni. Egyszerűen megőrük, hogy minden szombaton idehívja hozzánk a barátnőit akik úgy néznek ki mint a kur*ák és a kis pávás barátait, itt készülődnek és iszogatnak a bulira. Ezekután éjszaka 11 óra felé kivonulnak, mert jön értük a limuzin. A szomszédok miatt is szégyenkezünk azt kérdezik, hogy engedhetjük ezt meg.. A lányom elvileg mindenkit ismer a szigeten, bár most nyáron a bed beachre jártak, de azt bezárták és tegnap is az eső miatt a coronitában buliztak. Nem tudom, hogy kerhetett ebbe a társaságba. Ismeri a bed beachen a dj-ket, fizetik neki a vipet Es ingyen piát kap, emelett szánt szándékkal állítja, hogy majd a szigeten akar dolgozni. Kérlek segítsetek milyen helyek ezek ?

egyébként 35/N


2012. júl. 8. 11:45
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
93%

Ne engedd el, nem azt mondom, hogy soha, de szabj meg egy határt, havonta hány alkalom, és mikorra érjen haza. A barátnők ne lógjanak ott éjszakáig.

Elég laza vagyok, 3 gyerekem van, de azért 14 évesen ezt nem engedném meg.

2012. júl. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez kamu. :D:D Legalábbis nagyon remélem mert ha nem akkor ritka rossz szülő lehetsz. :P
2012. júl. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
12%
Ezek egész kulturált helyek, vannak durvább helyek is. Csoportban vannak a kutya nem köt beléjük. Nyár van, a világ meg változott. Fogadd el. Te is ilyen voltál, csak akkor másképp láttad a világot, és a te szüleid szörnyülködtek. A páwák és a szűzkuräk pedig az otthon ülők után a legnyugisabb környezet, vagy szeretnéd ha kannásboros punk lenne vagy valami drogos?
2012. júl. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
34%
Debreceni vagy?
2012. júl. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
91%

Ezek a helyek drogtanyák!

Főleg a Coronita!

Amúgy szerintem 14 évesen nem kéne elengedni ilyen helyekre!


Biztos,hogy te vagy az anya? És nem a 14 éves kislány?

2012. júl. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
86%
már bocs,hogy ezt írom,de nem létezik,hogy egy szulo megengedje mindezt a 14 éves kislányának(mert még az) és ne tudja,hogy mit tegyen.ezt én nem tudom elhinni,hogy ennyire idióta szulok is léteznek
2012. júl. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
86%

Meg kéne szabnod a határait mert még gyerek.Amúgy meg mi a francért engeded neki, hogy igyon? az meg hab a tortán, hogy még előtted is iszik a barátaival. "Megőrülök, mit tegyek?"-neveld basszus, ne a gyik-on lógj (és még finoman fogalmaztam). Túl sok szabadságod adsz neki és így el van "kanászodva"(ahogy anyukám mondaná), engem máshogy nevelt(!!) anyukám és meg sem fordul a fejemben, hogy így bulizzak(sőt még nem is voltam, pedig elengedne). Engem úgy nevelt, hogy nem mondja meg hányra jöjjek haza, mert magamtól is itthon vagyok 9-max.10 között (mert tudom a határaim). Mellesleg csak nekem fordult meg a fejemben, hogy vajon a csajszi miért kap ingyen piát és vajon miért fizetik neki a vipet?! Gratula az anyukának

15/L

2012. júl. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy kamu kérdés. ;)
2012. júl. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
86%

Haha, kamu kérdés:D El ne higgyétek már, hogy az anyukát zavarja és majd meg őröl, de azért elengedi a 14 éves "szaros" -már elnézést- lányát!:) Be se engedik őket, keményen megy az ellenőrzés mindenhol..

Provokáció a kérdés.

2012. júl. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
94%
Azért a limuzin is erős érv a kamu mellett:)
2012. júl. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!