Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A baba súlya miatt, vagy a...

A baba súlya miatt, vagy a gerincferdülésem miatt fájt éjjel a gerincem és a hasam? A terhesség alatt eddig nem fájt ennyire. Tornával ezt meg lehet szüntetni?

Figyelt kérdés
25. hetes vagyok. Éjjel alig tudtam aludni, mert akárhogy fordultam vagy a hasam, vagy a gerincem fájt.
2008. szept. 3. 08:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is "S" alakú a gerincem és 20 hetes kortól sem ülni sem állni nem bírtam olyan fájdalmam volt. Szülés után elmúlt. Valószínű a baba súlya miatt, és a megváltozott testartás miatt fáj neked is, szerintem most ne akarj tornázni, próbálj találni olyan pózt ami kényelmes, és nem fáj. 4 hónapos kisfiú anyukája

2008. szept. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Mindkettő okozhatja és nem szeretnélek elkeseríteni, de a növekszik a baba és a súlya, csak rosszabb lesz. Gyógytornász tud ebben neked segíteni, ugyanis nem mindegy most, milyen gyakorlatokat végzel! Lehet esetleg hátmasszázs, de ahhoz is szakembert kell megkérdezned!

Addig is próbáld magad jó alaposan kipárnázni éjjelente. Sokszor én is felkelek, nyújtózkodok, sétálgatok egy kicsit ügyelve az egyenes hátra.

2008. szept. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!