Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gerincferdülésem van, milyen...

Gerincferdülésem van, milyen problémát okozhat a szülésnél? Mire számítsak?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 2. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Sokunknak van egy kis ferdülése.De nem mindegy a mértéke.

Ha nagyon sok a gondod vele,akkor gondolom kezel orvos,úgy valószínű császárra számíthatsz.Nekem is van kicsi,de ehhez képest évek óta nagyon fáj a háta,derekam állandóan.

Én az elsőt simán szültem,a másodikat császárral,de a baba miatt.Úgy érzem,hogy a műtét óta sokkal rosszabb.Most nem szeretnék császárt,viszont állandó fájdalmaim vannak.

Szerintem vizsgáltasd meg magad,ha eddig nem tetted.

Azt hiszem,nekem is ez kéne.

Boldog babavárást.

2008. ápr. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még többet fog fájni a hátad.Ússzál végig a terhesség alatt,az sokat segíthet!
2008. ápr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szíja!Valószínű csak császáral szülhetsz.Én is tegnap tudtam meg,mivel nekem van egy hasadék a gerincemben,és 2 csigolyám össze csúszva,ezért csak császáral szülhetek.Kérdezd meg orvosod ő konkrétabb választ tud mondani erre.Meg fognyugtatni,hogy minden rendben lesz.Vigyázz magadra pihenj sokat!
2008. ápr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. ápr. 2. 10:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szülhetsz természetes úton!!!
2008. ápr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom a tiéd milyen mértékű, én jártam egy ideig vele orvoshoz, mert össze van csúszva 2 csigolyám, de hála égnek az utóbbi időben nem fájt. Anno az első vizsgálaton a reumatológus jól rámijesztett hogy felejtsem el, hogy valaha szülhetek, egy másik utána azt mondta hogy semmi gond, simán szülhetek természetesen is, de azt hiszem ennek ideje utána nézni! Bár nem tudtam segíteni, de köszönöm, hogy felhívtad a figyelmemet, hogy ez gond lehet, én már megfeledkeztem róla, igaz még csak 14 hetes vagyok.
2008. ápr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!