Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Van tesótok?

Kamaszok! Van tesótok?

Figyelt kérdés

Ha igen lány vagy fiú,mennyi idős,és ti mennyi idősek vagytok,és lányok/fiúk vagytok?Remélem,érthetően "fogalmaztam."És milyen a kapcsolatotok?

Nekem van egy 13,5 éves húgom és egy 11 éves öcsém.Jóban vagyunk,veszekedni is csak néha szoktunk.De akkor is hamar kibékülünk,mert a húgom nem haragtartó,em szereti ha feszkó van.

16/L


2012. júl. 19. 14:36
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
100%
ma 21:09 vagyok..nem.. ha kell valakinek kistesó akkor nálam van.. :)
2012. júl. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 A kérdező kommentje:
Miért hagyod,hogy alázzon?Leköp...úgy megverném,hogy kirepül a házból.És nem érdekelne mit szólna hozzá anyám!Neki ad igazat?Lesz*rom velem ne csinálja ezt senki.Többet nem merne szivatni.Sok sikert:)
2012. júl. 19. 22:09
 23/69 anonim ***** válasza:
100%

nekem van egy nővérem :) most 21 éves, olyan 3 éve költözött el a suli miatt. most is megyek majd hozzá, nagyon jó a kapcsolatunk :) mindent elmondunk egymásnak :) mint a legjobb barátnők :D amúgy amíg el nem költözött itt is sok veszekedés volt. mostmár egyáltalán nem veszekszünk. :)

15/L

2012. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 L vagyok , ő 22 F.

Mostanában sokat veszekszünk,de nem többet ,mint régebben. >.<

2012. júl. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
100%
ma 22:04-es vagyok: ma a lóval szivattam.. :) ^^
2012. júl. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
100%

nincs.


15l

2012. júl. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, nem az egykék válaszait szeretted volna kiszűrni magadnak ezzel, de azért lepötyögöm neked a tényállást. Nincs.:D

(14/L)

2012. júl. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
100%

Van egy nővérem, aki 20 éves. :) Nagyon jóban vagyunk, de azért rendszeresen vannak nézeteltéréseink, néha-néha hisztérikus, csapkodós, verekedős, pofozkodós veszekedéseink. :DD Mindketten elég hangosak vagyunk, hirtelen nagyon idegesek tudunk lenni, emiatt sokszor kiabálunk egymással... :D De amúgy tök jóban vagyunk. :)

16/L

2012. júl. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
100%

van 3 is. nővérem 21 éves már sajnos elköltözött vele nagyon jó a kapcsolatom együtt járunk bulizni hülyülni nála alszok meg elvagyunk

van egy 8 éves kisöcsém vele is elvagyok csak sajnos nem beszél, de nagyon imádom :)

és van egy 4 éves kis öcsém róla ne beszéljünk állandóan csak beszél beszél és beszél nagyon imádom őt is minda3 testvéremet imádom :)))

17/L

2012. júl. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
100%

nekem van 2 fiú testvérem.aztán ,még van összesen 5 darab unokatestvérem ők szintén fiúk. xd

A bátyám 18 éves,de agyilag inkább óvodás szinten van...

nagyon bunkó szokott lenni velem,sajnos egy szobában vagyok vele.Kibírhatatlan egy bátyám van.

néha teljesen jogtalanul húzza fel magát,ilyenkor szokta "hozzám vágni",hogy utál. Amikor megkérdezem tőle,hogy miért utál akkor meg nem válaszol,azt hiszem én nem tudom szeretni a bátyámat,akár mennyire próbálom,de ha ő utál akkor csodálkoztok,hogy én nem szeretem?


Az öcsém 15 éves és őt nagyon szeretem,neki sok mindent eltudok mondani,lehet,hogy nem érdekli,de legalább végig hallgat,de azért mindent még se mondok el neki.

az öcsém egyszer véletlenül eltörte a nagy lábujjamat és egyszer leforrázta forralt vízzel a lábfejemet(másod foku..)... és még voltak hasonló esetek,de mindig megbocsátottam neki és azóta,csak viccelődünk ezeken. nagyon szeretem az öcsémet. :) <3

Mivel anya nem szokott engem meghallgatni azért csak az öcsémnek tudom elmondani.Anyától semmit nem tudok kérdezni,szinte mindig azt mondja,hogy most nem ér rá,vagy amikor nem mondja akkor meghallgat,de utána meg mérgelődik,hogy most miattam elment az idő és még futni is akart menni és miatta nem tud, és ezért egy picit talán jó lenne,ha lenne egy nővérem...mindent azért mégsem oszthatok meg az öcsémmel.


Szerintem amikor már mindannyian elköltözünk,akkor csak az öcsém és én fogunk úgy rendszeresen találkozni,de a bátyámmal tuti nem,szerintem az öcsém sem nagyon fog találkozgatni a bátyámmal.


16/L

2012. júl. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!